Зв'язок
email
Мова

Партнерська зустріч компанії "Гера" з Datalogic!

15/04/2024

Вже завтра, 16.04.2024, ТОП-менеджмент ТОВ "Гера" зустрінеться в Польщі зі своїми багаторічними партнерами з відомої у всьому світі компанії Datalogic!
 
Слідкуйте за новинами з партнерської зустрічі у наших соцмережах:

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

15/03/2024

В Україні права споживачів регулюються на державному рівні Законом України “Про захист прав споживачів”.

Згідно п. 7 статті 1 цього закону, договір купівлі - це усний чи письмовий правочин між споживачем і продавцем (виконавцем) про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція. Підтвердження вчинення усного правочину оформляється квитанцією, товарним чи касовим чеком.

Тобто чек є підтвердженням купівлі товару та свого роду гарантом, що права покупця будуть дотримані.

Розуміючи важливість цінової доступності на ринку b2b фіскальної техніки, @companyGERA зробила 15.03.2024 в e-mail цікаву пропозицію для своїх партнерів.

Зазначимо, що ТОВ “Гера” піклується про споживачів: відповідно до вимог чинного українського законодавства, має розроблену та впроваджену систему управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001.

Компанія "Гера" надає гарантії на:

ТОВ “Гера” здійснює гарантійне та постгарантійне обслуговування обладнання. Звернутися до нашого сервісного центру можна за телефоном: +380503758687.

Gera на EuroCIS 2024. Огляд новин

04/03/2024

27-29 лютого 2024 року проходила найкрупніша європейська континентальна виставка обладнання та технологій для рітейлу EuroCIS 2024. ТОВ “Гера” була присутня на цій події і, в особі ТОП-менеджера Руслани Кисельової, ділиться враженнями та новинами з вами, шановні партнери.

- Пані Руслано, що з організаційних моментів сподобалося вам на виставці?

- Відеоподкаст «Trade Talk Today». У цьому «Ранковому шоу» відвідувачі EuroCIS 2024 оперативно дізнавалися про все, що їм потрібно було знати про кожен день виставки. 

- Якби вам довелося вибрати одну тему, яка зараз тримає в напрузі галузь роздрібної торгівлі, що б це було?

- Штучний інтелект (ШІ)!  Він виводить багато процесів на зовсім новий рівень. Генеративний ШІ може створювати новий контент і тим самим покращувати взаємодію з клієнтами. Він може навчатись, використовуючи власні дані. Це відкриває рітейлерам нові способи індивідуального спілкування зі своїми клієнтами, надає можливість прийняття обґрунтованих рішень набагато простіше та швидше. Автоматизуючи процеси, співробітники магазину економлять багато робочого часу, який можна перенаправити на виконання більш важливих завдань. Прогнози продажів стануть точнішими, склад асортименту покращиться, оптимальне ціноутворення стане простіше – словом, ШІ зробить справжню революцію в галузі! Я спостерігала це на багатьох стендах EuroCIS 2024!

- Чи хотіли б ви частіше робити покупки в звичайних магазинах? Ви віддаєте перевагу класичній касі з персоналом?

- Я думаю, що обидва варіанти прийнятні в залежності від контексту та продукту. Якщо я хочу не поспішати з покупками і, можливо, навіть купувати щотижневі продукти, то мене надихає більш просторе приміщення магазину з красивим дизайном, дегустаційними майданчиками та порадами щодо продуктів, рецептів від персоналу.

Я зазвичай знаходжу каси самообслуговування в супермаркетах дуже зручними, тому що можна просто «просканувати себе» повз чергу на касу, а черги там зазвичай коротші. До речі, ТОВ "Гера" пропонує на ринку України такі рішення - каси самообслуговування власної торговельної марки GEOS. У будь-якому випадку, мені дуже цікаво, що багато продуктових рітейлерів працюють над різними форматами «розумних магазинів».

- Чому ви відвідали практично всі модулі виставки?

- Тому що я дізнавалася щось справді цікаве з кожної презентації, яку слухала, – часто прямо з «кабіни», так би мовити, із самого серця індустрії. В модулях вендери надають дуже практичну інформацію про процеси та результати, які в іншому випадку більшу частину часу залишаються прихованими. Я дуже рада, що на виставці було представлено багато наших відомих компаній-партнерів, наприклад, виробників принтерів і етикеток Xprinter та виробників електронних цінників Hanshow .

- До скількох експонентів вам вдалося завітати особисто за три дні виставки?

- Ви не повірите, як мені хотілося б потиснути руки всім партнерам! На жаль, трьох днів EuroCIS 2024 для цього замало. Я не можу назвати відсоток тих, з ким я зустрілася особисто. У будь-якому випадку, мені завжди приємно пройтися залами під час виставки та знову побачити знайомі обличчя. Учасники EuroCIS 2024 – справжня спільнота!

Ось так пройшла найвидатніша подія лютого 2024 в галузі retail. Було цікаво та корисно. 

ТОВ "Гера" на EuroCIS 2024

22/02/2024

Протягом багатьох років EuroCIS 2024 – ексклюзивна гаряча точка роздрібної торгівлі в Європі, яка приваблює професіоналів галузі.

Ось чому з 27 по 29 лютого 2024 року в залах 9 і 10 виставкового центру Messe Düsseldorf вона буде головною виставкою роздрібної торгівлі на континенті.

ТОП-менеджмент ТОВ "Гера" відвідає цю подію та надасть вам ексклюзивні інтерв'ю з партнерами та огляди новинок. 


Разом з нами на виставці ви “віртуально”: 

- відкриєте для себе рішення, які виведуть ваш бізнес за межі сьогодення,

- отримаєте інформацію від інсайдерів галузі, 

- ознайомитеся з продуктами, основними доповідями, інноваційними екскурсіями, стартапами та досвідом, які допоможуть вам створити свій бізнес на майбутнє.


Слідкуйте за новинами від ТОВ "Гера" у соціальних мережах!

Чисті бирки для садово-городньої галузі

30/01/2024

Автоматизація садово-городніх господарств, теплиць, квіткових магазинів - головний тренд української садово-городньої галузі. “Розумні теплиці”, “ІТ-город”, “агроландшафт”, “CRM для автоматизації квіткового магазину” міцно входять в побут сучасних садоводів, нарівні з системами автоматичного моніторингу стадій дозрівання культур і збору врожаю. Навіть штучний інтелект залучається на окремих етапах процесів. 

У новітніх системах автоматизації завжди є процеси, які потребують швидкого збору інформації. Найкращий варіант для цього - використання бирок і етикеток для рослин з метою маркування.

Маркування дозволяє:

  • провести ідентифікацію та простежуваність на певних стадіях технологічного процесу вирощування насіння, квітів, кущів, саджанців, дерев;
  • інформувати про особливості вирощування рослин та умов за їх доглядом;
  • систематизувати асортимент;
  • налаштувати правильний супровід і контроль при реалізації.

ТОВ "Гера" пропонує власникам квіткових магазинів, теплиць, садово-городніх господарств чисті бирки та етикетки. На складі в наявності є:

  • бирки-петельки для маркування саджанців, кущів, дерев. Такі бирки за рахунок гнучкості та легкості оптимальні для зручного кріплення до стебел, стовбурів рослин. Основа бирок - щільний, стійкий до руйнівних дій навколишнього середовища, полімерний матеріал із відмінною якістю. При нанесенні друку на бирки термотрансферним способом текст і зображення зберігаються чіткими тривалий час;
  • бирки-кілочки (штахетки, парканчики) для маркування рослин у вазонах. Вони виготовляються з жорсткого РЕТ-матеріалу, що дозволяє легко вставляти бирку в ґрунт. Матеріал бирки стійкий до розривів, забруднень, вологи та забезпечує довгострокове збереження нанесеної інформації;
  • етикетки в рулонах для маркування пакетів із ґрунтом, добривами, ящиків тощо. Так як саджанці або рослини в горщиках найчастіше зберігаються в умовах холодних приміщень або на вулиці, то етикетка з інформацією має бути стійка до вологи, бруду, холоду. Найкращий варіант - використання поліпропіленової етикетки, інформація на яку наноситься стійкою фарбувальною стрічкою на основі смоли (використовується ріббон класу RESIN).    

Для отримання детальної консультації і замовлення чистих витратних матеріалів для потреб садово-городніх господарств звертайтеся за телефоном керівника відділу витратних матеріалів Марини Ковиліної: +38 050 422 83 14 або СЮДИ.

20 років разом із TSC!

17/01/2024

ТОВ “Гера” - авторизований дистриб’ютор і сервісний центр принтерів TSC в Україні.

У 2024 році ми будемо святкувати ювілей - 20 років плідної співпраці з брендом TSC.

TSC – відомий на весь світ виробник термо- та термотрансферних принтерів.

У 2004 році компанія «Гера» почала з поставок всього 12 моделей принтерів TSC:

- одного мобільного термопринтера,

- трьох моделей настільного,

- вісьмох моделей промислових принтерів (чотирьох - початкового та чотирьох - середнього рівнів). 

За 20 років співробітництва з TSC модельний ряд принтерів стрімко розширився. Сьогодні він складає більше 100 моделей принтерів, а саме: мобільних, настільних, промислових.

Більша частина всього асортименту моделей принтерів TSC є у достатній кількості на складі ТОВ «Гера» у м. Києві. Мета – оперативно, без затримок відвантажувати принтери партнерам за їх замовленнями.

З початку співробітництва з компанією TSC технічні спеціалісти ТОВ "Гера":

- пройшли навчання та вивчили сервісну документацію,

- отримали доступ до замовлення оригінальних запасних частин для ремонту та якісного технічного обслуговування всього модельного ряду обладнання TSC.

З 2012 року компанія "Гера" отримала офіційний статус Авторизованого сервісного центра TSC і Printronix в Україні.

Чверть всіх поставок складають запасні частини та опціональні комплектуючі до принтерів TSC і Printronix.

Фахівці сервісного центру ТОВ “Гера”:

- виконують передпродажну підготовку обладнання,

- встановлюють під замовлення опціональні пристрої, які розширюють базові можливості принтерів: відокремлювачі та обрізувачі етикеток, внутрішні намотчики, плати розширення інтерфейсів,

- для деяких моделей, в залежності від потреб замовника, проводять зміну роздільної здатності принтера,

- здійснюють якісний безкоштовний ремонт впродовж двох років після продажу та введення в експлуатацію принтерів в Україні. Надалі - майже 10 років виконують післягарантійний ремонт будь-якої складності.

Партнери ТОВ “Гера” мають змогу:

- заздалегідь планувати обсяги своїх закупівель,

- отримувати спеціальні цінові пропозиції та “захист” проєктів,

- бути впевненими в наявності обладнання та оригінальних комплектуючих в Україні для досягнення своїх цільових показників із продажів.

Зазначимо, що все це - на постійній двадцятирічній основі, з гарантіями якості та високими стандартами сервісного обслуговування.

Більш детально ознайомитися з умовами співпраці та асортиментом обладнання TSC ви можете за телефоном менеджера напрямку Світлани Куцопалової: +38 095 271 09 71.

З Новим Роком 2024!

31/12/2023

Вітаємо з Новим Роком 2024!
 
Бажаємо від усієї душі:
 
- великих справ і доброї вдачі,
- міцного здоров’я та щирої любові,
- неймовірного щастя та здійснення бажаних мрій,
- вірних друзів і веселих свят.
 
І, звичайно, МИРУ.
 
Щиро ваша, компанія "Гера".

Відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 підтверджено!

01/12/2023

Стандарти, стандарти… 

Що воно таке, те “ISO” та “ДСТУ”? 


ISO - це International Organization for Standardization - Міжнародна організація зі стандартизації. Вона була заснована 23.02.1947 році.


ISO визначає завданням своєї діяльності:

- сприяння розвитку стандартизації і суміжних видів діяльності у світі з метою забезпечення міжнародного обміну товарами і послугами, 

- розвиток співробітництва в інтелектуальній, науково-технічній і економічній галузях.


Основні напрями діяльності  ISO - розробка й:

- публікація міжнародних стандартів,

- поширення документів, які сприяють гармонізації стандартів різних національних систем стандартизації.

 

ДСТУ - це державні стандарти України. Вони розроблені відповідно до чинного законодавства України.

 

ДСТУ ISO 9001:2015 “Системи управління якістю. Вимоги” - це державний стандарт України, в основу якого покладено положення міжнародного стандарту ISO 9001:2015.


У 2017 році керівництво ТОВ “Гера” прийняло стратегічне рішення - запровадити систему управління якістю задля:

- поліпшення своєї загальної дієвості,

- забезпечення міцної основи для ініціатив щодо сталого розвитку.


ТОП-менеджмент підприємства розумів, що керування взаємопов’язаними процесами як системою сприяє результативності та ефективності компанії, щоб досягати запланованих результатів. 


Тому компанія "Гера" впровадила в свою діяльність процесний підхід, який передбачає:

- систематичне визначення процесів і їх взаємодій,

- керування ними для досягнення запланованих результатів відповідно до Політики в сфері якості та стратегічного напрямку організації.


У жовтні 2023 року ТОВ “Гера” пройшло періодичну сертифікацію впровадженої системи управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015. 


20.10.2023 року акредитований орган з оцінки відповідності ДП “Житомирстандартметрологія” підтвердив цю відповідність сертифікатом №UA.8O027.СУЯ 048-23, дійсним до 19.10.2026 року.


Приймаємо вітання!

4 листопада - день народження касового апарату

04/11/2023

144 роки тому, у 1879 році, було запатентовано перший касовий апарат. Винайшов його господар маленького кафе в американському місті Дейтон, штат Огайо.

До винаходу касового апарату багато торговців не мали можливості точно визначити власні доходи. Часто відомості, які надавалися найманими працівниками в щоденних гросбухах, виявлялися неповними. А у власника підприємства не було жодної можливості викрити своїх підлеглих у несумлінності. Це давало недобросовісному персоналу найширшу змогу щодо розкрадань при великому товарообігу.

Хазяїн маленького кафе Джеймс Рітті опинився саме в такій ситуації. Його кафе було популярним, потік відвідувачів не закінчувався, однак заклад майже не приносив доходу. Як з'ясувалося, причиною тому були дрібні крадіжки буфетників, які не могли втриматися від спокуси запустити руку в грошову скриньку.

Розв'язання проблеми прийшло несподівано. Одного разу Рітті відправився відпочивати в Європу, та, прогулюючись судном корабля, потрапив у машинне відділення. Там він звернув увагу на пристрій, який автоматично відраховував кожен оборот рухового валу. Рітті подумав, що подібний пристрій може фіксувати кожну покупку в барі або кафе.

Повернувшись додому, чоловік разом із братом сконструювали найпростіший касовий апарат та 4 листопада 1879 року запатентував його. У першій моделі кожна торгова операція фіксувалася на диску. Пізніше з'явився спеціальний індикатор, який дозволяв і касиру, і покупцеві бачити вартість покупки.

Коли індикатор показував суму, яку продавець мав покласти в касову скриньку, спокуса щось приховати стала значно меншою.

Рітті також вигадав пристосування, яке фіксувало кожну грошову операцію на паперовому рулоні. Тепер господар міг звірити суму готівки в касі з сумою, позначеною на рулоні, та точно дізнатися, скільки було зроблено покупок в день.

Кафе стало приносити добрий дохід не лише через «чесність» буфетників, а й через наявність незвичайного апарату, який збирав натовп роззяв. Згодом винахід Рітті отримав назву «Непідкупний касир Рітті».

З асортиментом і технічними характеристиками касових апаратів від компанії "Гера" можна ознайомитися ТУТ, або за телефоном менеджера напрямку Андрія Ізотова: +380504102297.

Сьогодні виповнився 71 рік технології штрихкодування

07/10/2023

7 жовтня 1952 року було видано патент США № 2612994 на знайомий всім штрихкод.

Правовласниками стали Норман Вудленд та Бернард Сільвер.

У 1948 Бернард Сільвер, аспірант Інституту Технології Університету Дрекселя (Drexel University) у Філадельфії, почув, як президент місцевої продовольчої мережі просив одного з деканів розробити систему, яка автоматично зчитує інформацію про продукт при контролі. Сільвер розповів про це друзям – Норману Джозефу Вудланду та Джордину Джохенсону. Утрьох вони почали досліджувати різноманітні системи маркування.

Їхня перша працююча система використовувала ультрафіолетові чорнила, але вони були досить дорогі, а також із часом зникали.

Переконаний у тому, що систему можна реалізувати, Вудланд продовжив роботи самотужки. Його наступне рішення підказала Азбука Морзе.

Щоб прочитати штрихи, він пристосував технологію саундтреку (звукової доріжки), а саме оптичний саундтрек, що використовується для запису звуку в кінофільмах. Сільвер із Вудландом довели ідею до розуму та оформили патент.

26 червня 1974 року в супермаркеті міста Троя (штат Огайо) через касовий апарат зі сканером штрихкоду було продано перший у світі товар — десять пачок жувальної гумки Wrigley's. Вона стала першим товаром зі штрихкодом. Якимось дивом одну з них не зжували, і тепер вона зберігається в Смітсонівському музеї американської історії.

За 71 рік існування штрихкод став популярною системою шифрування та зчитування даних, яка активно використовується і в торгівлі, і у сфері громадського харчування, і в охороні здоров'я, і ​​в складському господарстві, і в логістиці, і в промисловості.

ТОВ “Гера” пропонує широкий спектр рішень для застосування технології штрихкодування, а саме:

 - принтери чеків,

- сканери штрихкодів,

- термінали збору даних.