Зв'язок
email
Мова

Етикетки контролю відкриття (захисні, саморуйнуються, гарантійні або пломбові етикетки)


Етикетки контролю відкриття призначені для контролю несанкціонованого доступу до товару, який потрібно захистити або відкриття обладнання (або його елементів), що знаходиться на гарантії або сервісному обслуговуванні.

Основна властивість гарантійних етикеток — їх повна або часткова руйнація при спробі відклеювання. Зняти таку етикетку, наприклад, з опломбованого обладнання для несанкціонованих маніпуляцій і наклеїти її назад неможливо (як і переклеїти з одного виробу на інший): це призводить до необоротної зміни зовнішнього вигляду наклейки і є незаперечним доказом несанкціонованого розкриття.

Галузь застосування етикеток

  • Маркування різного устаткування (на гарантійному обслуговуванні)
  • Захист від втручань в роботу еталонних приладів
  • Інвентарні номерні наклейки
  • Пломба для фіксації факту відкриття пакування

Фахівці компанії «Гера», виходячи з усіх вимог замовника, його можливостей і особливостей об'єкта, який потрібно захистити, завжди готові запропонувати найефективніші рішення для захисту несанкціонованого доступу.

Матеріали етикеток

Етикетки контролю відкриття виробляються у будь-якому розмірі та формі за вимогами замовника зі спеціальних самоклеючих плівкових матеріалів:

  • Матеріал РОЗШАРЮВАЛЬНИЙ – FASSON FOAMTAC – спінений полістирол з покриттям із прозорого полістиролу. Особливе нанесення шару піни цього матеріалу забезпечує захист, яка явно показує наявність спроб відкриття. Рекомендуємо застосовувати для умов підвищеної вологості. Якість термотрансферного відбитка оцінюється як хороший, але цей матеріал не бажано використовувати для друку дрібного тексту або штрих-коду.
  • Матеріал ШАХОВИЙ – FASSON PET VOID CHECK MATT CHROME – матова плівка з прозорого поліестеру з суцільною металізацією зворотного боку. При спробі відклеювання формується приховане контрольне зображення «шахматка», яке стає видимим тільки після зняття наклеєною етикетки, що дозволяє помітити ознаки несанкціонованого розкриття з лицьового боку етикетки. Спеціальне покриття на лицьовій стороні матеріалу забезпечує якісний друк. Даний матеріал рекомендується для друку дрібного тексту або штрих-коду.

Мінімальний тираж: 500 шт

 

Персональний менеджер

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

  • 044 503-79-01 (вн. 129)
  • s.bocharnikova@gera.com.ua

Залишити запит