Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Самоклеюча етикетка в рулонах для термодруку (термоетикетки)

Етикетки виготовляються зі спеціальної термобумаги, чутливої до нагрівання або іншими словами, з термочутливим шаром. Інформація наноситься методом термодруку за допомогою друкувальних пристроїв — термопринтеров або терезів з чекодруком.

Принцип термодруку полягає в тому, що друкуюча головка принтера нагрівається, торкається термобумаги, і під впливом високої температури на папері проявляється зображення.

Це простий, економний і зручний спосіб виготовлення наклейок, що застосовується для нетривалого маркування продукції. Клейовий шар забезпечує надійне наклеювання етикетки практично на будь-яку поверхню.

Етикетки рекомендується застосовувати для:

  • маркування продукції з нетривалим терміном реалізації;
  • маркування товарів, які зберігаються в закритих приміщеннях, де неможливо потрапляння на етикетки прямих сонячних променів або вологи.

Компанія «Гера» пропонує такі види термоетикеток:

  • Т.Eco (Термічний Економний) - термоетикетки без захисного покриття, які підходять для маркування товарів і продуктів харчування c обмеженим терміном реалізації. Такі етикетки чутливі до вологи, високої температури (етикетка чорніє, зображення тьмяніє), стирання. Термін життя етикетки до одного року за умови використання її в закритих приміщеннях.
  • Т.Top (Термічний Покращений) - дорожчий, але зате і більш захищений вид термоетикетки. Ідеально підходить для маркування товарів тривалого зберігання, транспортування, підвищеної вологості, тому що поверхня етикетки ТОР захищена тонкою полімерною плівкою, яка продовжує термін її служби та оберігає від стирання.

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит