Зв'язок
email
Мова

Висічні форми (ножі)

Інформація про наявність в нас ножів для ротаційної висічки самоклеючих етикеток (дивитися тут) допоможе Вам вибрати та замовити самоклеючу етикетку найбільш близьку за розміром і формою до тієї яка необхідна в ідеалі, але допоможе Вам заощадити гроші на до друкованої підготовки. Відразу хочеться відповісти на питання, яке виникає у більшості наших клієнтів, і звучить воно приблизно так: "А що? Не можна зробити етикетку саме такого розміру як мені необхідно?

Відповідь: "Звичайно ж можемо зробити Вам етикетку будь-якої форми і будь-якого розміру (майже)". Головне щоб Ви захотіли за це заплатити".

Ножі для ротаційної висічки, на перший погляд дуже прості але річ досить дорога і насправді неймовірно складна у виготовленні. Найбільша складність - це застосування спеціальних сталей і прецензійного обладнання, що забезпечує необхідну точність виготовлення. Тому ми змушені замовляти їх виготовлення в одній дуже шанованій німецькій фірмі. Термін виготовлення ножів зазвичай не перевищує десяти днів, а їх вартість сильно залежить від розміру етикеток і коливається в межах від 150 до 1000 € і вище.

Ми будемо раді виготовити для Вас етикетку із застосуванням оригінального висіченого ножа, зробленого на замовлення. В цьому випадку вартість виготовлення ножа вноситься у вартість першої партії етикеток і Ви теоретично стаєте його власником після того, як проведете повну оплату за етикетки. Чому теоретично? Тому що фактично, в більшості випадків, цей ніж залишається у нас на виробництві в очікуванні наступного Вашого замовлення. Звичайно ж в цьому випадку ніж замовнику не передається ні фактично, ні за документами. Замовник звичайно ж має право обумовити заздалегідь з виробником етикетки як ексклюзивність використання його висікання, так і фактичну передачу ножа разом з етикеткою після її виготовлення. Але це має сенс, в основному, тільки в разі забезпечення ексклюзивності форми етикеток, тому що ножі виготовляються не тільки під певну флексографічну машину, але і певний набір друкованих та висічених валів, що зводить можливість використання Ваших ножів в іншого виробника етикеток практично до нуля.