Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Фарбувальні стрічки (ріббони)

Компанія «Гера» по праву може вважатися піонером у впровадженні термотрансферного способу друку в Україні, а також безумовним лідером в області асортименту і якості що поставляється обладнання та витратних матеріалів. За останні десять років нами накопичений колосальний досвід в термотрансферной технології друку.

З розвитком ринку маркування, розширюється і спектр наших пропозицій українським виробникам.

Компанія «Гера» пропонує широкий асортимент фарбувальних стрічок (ріббонов), які використовуються в якості витратного матеріалу в різних друкуючих пристроях:

  • принтерах етикеток - ріббони для термотрансферного друку;
  • принтерах пластикових карт;
  • принтерах для друку за гнучкими упаковок - ріббони для гарячого тиснення.

Вибір витратних матеріалів, які необхідно використовувати для маркування продукції, залежить від того, яку інформацію ви збираєтеся наносити та за допомогою якого устаткування. Дані види ріббонів підбираються індивідуально, залежно від виду матеріалу упаковки, умов зберігання продукції, вимог до стирання змінної інформації, нанесеної копіювальною стрічкою на упаковку.

Безумовною перевагою співпраці з компанією «Гера» є те, що ви зможете отримати від наших експертів комплексне рішення маркування (консультації, обладнання, матеріали, дизайнерські та поліграфічні послуги, сервісне обслуговування) з одних рук.

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит