Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Фарбувальні стрічки (ріббони) для датерів гарячого тиснення (стрічка гарячого тиснення, фольга гарячого тиснення)

Ріббон або стрічка гарячого тиснення використовується в якості витратного матеріалу принтерів для друку по гнучкій упаковці. Такі принтери легко вбудовуються майже в будь-яку автоматичну або напівавтоматичну пакувальну лінію, що працює в режимі "старт-стоп". Також ріббони гарячого тиснення використовуються в ручних датерах.

Застосовуються для нанесення дати, номера зміни, партії продукції, штрих-коду та іншої змінної інформації безпосередньо на упаковку продукту.

Основу технології гарячого тиснення або "hot-stamp" становить метод перенесення барвника з поверхні фарбувальної стрічки (ріббона) безпосередньо на упаковку продукції шляхом теплового впливу штампа тиснення на ріббон.

Асортимент фольги дуже різноманітний, відрізняється по робочим характеристикам та кольорам. У більшості випадків для нанесення інформації на упаковку використовують фольгу чорного кольору.

Компанія «Гера" пропонує кілька видів ріббонов гарячого тиснення:

 • GPX -90
 • SCF

Фольга гарячого тиснення SCF – універсальний матеріал для використання в різних сферах. Застосовується для друку на паперових етикетках, пластикових пакетах, пластикових картах, плівках, самоклеючих етикетках, на шкірі і картоні. Фольга SCF забезпечує високу міцність нанесеного шару і високу чіткість зображення.

Основні характеристики:

 • Можливість друку з високою швидкістю / Висока швидкість друку.
 • Запечатувані матеріали: алюмінієва фольга, алюмінієва і пластикова плівки, PVC - полівінілхлорид, PET - поліетилентерефталат, PE - поліетилен, PP - поліпропілен, POPP, шкіра, крейдований папір, некрейдований папір.
 • Відмінна стійкість до стирання, дії вологи і низьких температур.
 • Температура перенесення - від 120 ° С до 150 ° С в залежності від матеріалу.

Фольга гарячого тиснення GPX-90 - одна з кращих стрічок гарячого тиснення, призначена для сучасних, високошвидкісних пристроїв маркування. Демонструє відмінна якість друку на всіх сучасних видах пакувальних плівок для продовольчого та фармацевтичного ринків. Розроблено у відповідності з усіма вимогами щодо токсичності, існуючими в Європі.

Застосовується для друку на гнучкому впакуванні, металізованої папері, поліетиленовій плівці, напівглянсової етикетці, нейлон, целюлози, целофановій плівці (OPP, PE, PET). Також застосовується на впакуванні з паперу, пластмаси та твердому пластиці.

GPX -90 забезпечує високу якість друку штрих-кодів, дрібних і великих текстів, графічних об'єктів, дозволяє отримати зображення стійке до перепадів температур, конденсату і механічних впливів на упаковку.

Особливе покриття стрічки оберігає головку принтера від забруднення.

Основні характеристики:

 • Запечатувані матеріали: плівки ОРР, РЕ, РЕТ (з печаткою і без печатки, металізовані) нейлон, целофан і целюлоза; папір крейдований і некрейдований, синтетична; матеріали, запечатані фарбами або лаками.
 • Висока якість відбитка.
 • Відмінно витримує як високі, так і низькі температури зберігання упаковки.
 • Висока стійкість до зовнішніх впливів, стирання.
 • Стійкість до води і харчових олій.
 • Температура перенесення - від 75 ° С до 150 ° С в залежності від матеріалу.

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

 • 044 503-79-01 (вн. 122)
 • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит