Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Вагові термоетикетки з препринтом


Вагові термоетикетки Т. Eco (Термічний Економний) - це матеріал, в якому термочутливий шар нічим не захищений. Через дірчасту і всмоктуючу структуру термослоя немає можливості нанести на такі етикетки захисний лак. Але в разі нетривалого маркування продукції цей матеріал підходить якнайкраще. Такий матеріал часто використовуються в підприємствах торгівлі, для маркування товарів зі швидкої реалізацією і з невеликим терміном зберігання. Такі етикетки швидко приходять в непридатність, тому не придатні для товарів, яким потрібен тривалий термін зберігання, транспортування, зберігання в приміщеннях з високим рівнем вологості.

Основні сфери застосування: магазини з ваговим асортиментом, супер та гіпермаркети.

Етикетки Т. Top (Термічний Покращений) - це більш дорогий матеріал, в якому термошар покритий тонкою полімерною плівкою. Через те, що в цьому матеріалі є полімерне покриття, то етикетки можна додатково покривати термолаком, що покращує не тільки зносостійкість, а й завдяки блиску, зовнішній вигляд етикетки. Також на матеріалах Т. Top можна друкувати якісні барвисті зображення.

Етикетки на матеріалі Т.Тор можна використовувати в умовах сильної вологості та при низьких температурах.

Основні сфери застосування: виробники м'ясних продуктів, ковбасних виробів, сирів і рибної продукції, кондитерки тощо.

Персональний менеджер

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

  • 044 503-79-01 (вн. 129)
  • s.bocharnikova@gera.com.ua

Залишити запит