Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Фільтри товарів

Виробник
Bluetooth
USB
Wi-Fi
Декодируемые штрих-коды
Операційна система

Персональний менеджер

Олена Марченко

Менеджер із продажу

Олена Марченко

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Залишити запит

ТЗД CipherLab

На цій сторінці можна ознайомитись з каталогом терміналів збору даних (ТЗД) від світового виробника CipherLab, якого в Україні представляє компанія Гера.

CipherLab є світовим лідером у розробці AIDC рішень для багатьох галузей промисловості та торгівлі. Досвід CipherLab полягає в об'єднанні технологій сканування, розробки та виробництва мобільних комп’ютерів та розумінні бізнес-процесів на підприємствах різних галузей. CipherLab вдалося на практиці збільшити кількість ефективних процесів та операцій в управлінні ланцюгами постачання, роздрібній торгівлі, сфері послуг та зменшення витрат на ведення бізнесу майже в кожному секторі.Компанія Гера, як кваліфікований партнер CipherLab, передає досвіт успішних впроваджень рішень для автоматизації малим, середнім і корпоративним підприємствам.

Сьогодні CipherLab має в асортименті термінали збору даних для використання у логістиці, транспортуванні, складуванні, обліку товарів та матеріальних цінностей, застосуванні ТЗД в службах доставки та на виробництві. В терміналах можна використовувати програмні рішення для розв'язання задач будь-якої складності шляхом використання ОС Windows або Android.


Сучасний, ергономічний дизайн та матеріали роблять ТЗД від CipherLab ідеальними для працівників у швидкозмінних галузях, яким потрібно швидко реагувати на запити клієнтів. Створені з різноманітними функціями, вони розроблені для максимального підвищення ефективності, продуктивності та задоволення клієнтів.