Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Дизайн-студія комерційного дизайну

ПРО СТУДІЮ


Представляємо вашій увазі дизайн-студію ТОВ «Гера» - успішний, професійний відділ однойменної компанії, що має чітку, перевірену часом технологію реалізації проєктів будь-якого рівня складності. Тут воєдино сплелися наш креативний досвід, професіоналізм і чудові технічні можливості, адже вже понад 10 років наша компанія виробляє різноманітну високоякісну поліграфічну продукцію.

Наш креативний відділ — ваш надійний і тямовитий партнер, готовий запропонувати Вам безліч ексклюзивних дизайнерських ідей і втілити в життя будь-яке нестандартне рішення такого рівня, якість якого гідно найвищої оцінки.

Індивідуальний підхід до кожного з клієнтів дозволяє нам своєчасно завершувати будь-який проєкт відповідно до вимог і побажань замовника, який, отримавши готовий продукт, остаточно переконується в компетентності та професіоналізмі фахівців студії.

До слова, ми економимо не тільки Ваш час, але і Ваші гроші - за допомогою пропозиції розумних рішень. Дизайнери студії розроблять для Вашої продукції оригінальний дизайн, що запам'ятовується, що, своєю чергою, допоможе Вам у найвигіднішому ракурсі представити свою компанію і продукцію широкому колу ділових партнерів, а також залучити нових клієнтів.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ


Ми надаємо широкий спектр послуг, охоплюючи більшу частину ринку індустрії дизайну:

  • Корпоративний стиль — розробка логотипа, створення фірмового стилю.
  • Дизайн пакування — розробка дизайну пакування, товарних етикеток та ярликів, дизайну тари та пляшок, будь-який інший дизайн пакування для виробничих та торговельних підприємств.

ПОРТФОЛІО


Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення

Персональний менеджер

Людмила Туренко

Менеджер відділу повнокольорового друку

Людмила Туренко

Менеджер відділу повнокольорового друку

  • 044 503-79-01 (вн. 130)
  • l.turenko@gera.com.ua

Залишити запит