Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Фільтри товарів

Виробник
Відділень для банкнот
Відділень для монет

Новинки

Грошова скринька MG 16S
Т0000005974

Персональний менеджер

Андрій Ізотов

Менеджер із продажу

Андрій Ізотов

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 113)
  • a.izotov@gera.com.ua

Залишити запит

Грошові скрині

Грошова скринька — це контейнер, який використовується для зберігання готівки, монет і чеків. Ящики для грошей, які пропонує наша компанія, мають металевий корпус та пластикову монетницю, та оснащуються пристроєм, що замикає скриню. Як правило, це механічні або електричні замки.

Кошти використовуються в роздрібних магазинах різних форматів, ресторанах і кафе, у сфері послуг, офісах та інших місцях, де необхідно зберігати готівку.

Наші грошові ящики мають прямокутну або квадратну форму та розмір. І їх можна підібрати з урахуванням розміру торгового касового обладнання (меблів) або з урахуванням інтер'єру торгового залу.

Грошова скринька може мати одне або кілька відділень, призначених для зберігання купюр різних номіналів, дрібниць та чеків.

Грошова скринька зазвичай закривається на ключ (механічний замок) або відкривається через електричний сигнал від POS-системи. Це допомагає захистити гроші, які перебувають у ящику, від крадіжки.

Варіанти застосування грошових скриньок:

  • Грошова скринька для каси магазину — використовується для організації касових місць та зберігання готівки у магазинах роздрібної торгівлі, супермаркетах, ресторанах, готелях та інших торгових та комерційних підприємствах.

  • Грошова скринька для банків — використовується у банках та зонах касового обслуговування у фінансових установах для зберігання готівки.

  • Грошова скринька загального призначення — використовується для зберігання готівки громадських організацій, державних установ, де можуть видаватися або прийматися готівка. І навіть у домашніх умовах.