Зв'язок
email
Мова

Фільтри товарів

Виробник
RS-232 (COM порт)
USB
Wi-Fi

Персональний менеджер

Андрій Ізотов

Консультант фіскальне та касове обладнання

Андрій Ізотов

Консультант фіскальне та касове обладнання

  • 044 503-79-01 (вн. 113)
  • a.izotov@gera.com.ua

Залишити запит

Касові апарати

Касовий апарат — це портативний пристрій, призначений для реєстрації розрахункових операцій із застосуванням готівки та платіжних карток. Касовий апарат є обов'язковим для використання у деяких видах діяльності як юридичних, так і фізичних осіб підприємців. Наприклад, роздрібна та виїзна торгівля, громадське харчування, послуги населенню, продаж через Інтернет тощо. З деякого часу касовий апарат є обов'язковим при проведенні розрахунково-касових операцій всіх груп ФОП, за винятком деяких видів діяльності.

Основні функції касового апарату:
Друк чеків.
Облік продажу товарів та послуг.
Обмін даними про продані товари з обліковою системою.

Касові апарати можна інтегрувати з іншими програмно-апаратними системами та обладнанням для автоматизації торгівлі, підключати до мережі Інтернет для обміну даними з базами даних облікових систем та додатками.

Касові апарати мають проходити періодичну повірку відповідно до вимог українського законодавства (Закон України № 265/95-ВР від 22 травня 2003 р.) та мають певне обмеження на використання незалежно від технічного стану. За порушення вимог щодо використання касових апаратів передбачено адміністративну відповідальність.

Наша компанія є виробником касових апаратів MG, які вже здобули репутацію надійних та доступних рішень для малого та середнього бізнесу. На цій сторінці ви можете ознайомитись з асортиментом касових апаратів MG або запросити консультацію наших фахівців з використання фіскальної техніки та пов'язаного з цим законодавства.