Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Етикетки для контролю несанкціонованого відкриття

У відповідь на великий попит пломбувальник наклейок, дорожнечу і крайню незручність в роботі з тими наклейками, які виробляються традиційним способом більшістю поліграфічних підприємств (шовкотрафаретний друк за спеціальними сортами самоклеючих плівок і подальша плотерна порізка), компанія "Гера" пропонує використовувати термотрансферний спосіб виробництва такого виду наклейок.

Переваги:

 • Простота виготовлення (не потрібні специфічні поліграфічні знання і навички, з печаткою етикеток впорається будь-який користувач персонального комп'ютера).
 • Для цифрового способу друку немає обмежень в тиражі (мінімальний тираж - 1 гарантійна наклейка, максимальний тираж не обмежений).
 • Можливість друку як статичної інформації (картинки, текст), так і змінюється інформація (наскрізна нумерація в штрих-коді або буквено-цифровий рядку, вибірка інформації з баз даних).
 • Дешевизна готової продукції.
 • Мінімальні вкладення в друкарське обладнання (для початку виробництва гарантійних стікерів необхідно придбати термотрансферний принтер початкового рівня, приблизно 2 500 грн, і витратні матеріали — рулон етикеток і фарбувальної стрічки).

Для термотрансферного друку гарантійних етикеток ми пропонуємо наступні види матеріалів:

FASSON FOAMTAC


Загальний опис

Біла, напівглянцева, отримана методом екструзії самоклеюча плівка, що складається з шару спіненого полістиролу з покриттям із прозорого полістиролу.

Застосування

Гарантійні стікери з даного матеріалу можуть застосовуватися там де потрібна міцність (в рос. раздельно) в умовах підвищеної вологості, а також захисні етикетки. Помірне внутрішнє напруження шару піни забезпечує захист, явно показує наявність спроб відкриття. Плівка придатна для друку з використанням усіх звичайних технологій. Якість термотрансферного відбитка оцінюється як хороший, але цей матеріал не рекомендується використовувати при необхідності друкувати невеликий текст або штрих-код.

 • Щільність: 52 г/м2
 • Товщина: 190 Мкм
 • Клей — загального призначення, постійний, заснований на акрилі.
 • Мінімальна температура нанесення: 0 °С
 • Робоча температура: від - 20 до + 80 °С

FASSON PET VOID CHECK MATT CHROME


Загальний опис

Матеріал лицьової поверхні — матова плівка з прозорого поліестеру з суцільною металізацією зворотного боку.

Застосування

Завдяки спеціальній технології металізації формується приховане контрольне зображення «шахматка», яке стає видимим тільки після зняття наклеєною етикетки, що дозволяє відразу помітити ознаки несанкціонованого розкриття з лицьового боку етикетки. Спеціальне покриття на лицьовій стороні матеріалу забезпечує якісний друк усіма традиційними видами друку, а також термотрансферним способом друку за допомогою ріббонов WAX/RESIN або RESIN. Даний матеріал рекомендується використовувати при необхідності друкувати невеликий текст або штрих-код.

 • Щільність: 72 г/м2
 • Товщина: 137 Мкм

Клей — над стійкий на основі акрилової, ідеально підходить, коли потрібна хороша стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання, вологи, розчинники і температурних впливів.

Компанія "Гера" пропонує послуги по термотрансферной додрукування графічної, текстової або штрих кодової інформації на вище зазначених етикетках. Додрукування чорним кольором збільшує вартість етикетки на 35%. У разі кольорового додрукування ціна розраховується менеджером "під замовлення".

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

 • 044 503-79-01 (вн. 122)
 • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит