Зв'язок
email
Мова

Самоклеюча етикетка в рулонах

Найпоширеніший, на сьогодні, вид етикеток — це самоклеючі етикетки в рулонах. Вони використовуються практично у всіх комерційних та бізнес сферах: торгівля, виробництво, логістики, сфера послуг, медична сфера тощо. А також державними та не комерційними організаціями, наприклад, в лікарнях або в навчальних закладах.

Переваги самоклеючої етикетки в рулонах:

  • можливість використання широкого спектра паперових і полімерних матеріалів, що дозволяє виготовити етикетку для маркування різної продукції;
  • різноманітність форм і видів етикеток;
  • можливість нанесення великої кількості інформації;
  • відсутність проблем з підбором і використанням клейових складів;
  • міцність наклеювання: самоклеючі етикетки міцніше тримаються на упаковці шляхом того, що клей не висихає і завжди залишається в'язким. Крім того, клей наноситься на всю поверхню етикетки, а значить, дуже міцно приклеюються кути;
  • зручність нанесення на тару та упаковку.

Однією з різновидів етикеток є самоклеючі етикетки в рулоні, найбільш зручний і економічний спосіб маркування. Вони зручні в застосуванні та при транспортуванні. Етикетка в рулоні дозволяє виконувати маркування товару як вручну, так і за допомогою аплікаторів (ручних, напівавтоматичних і автоматичних).

Самоклеючі етикетки в рулонах використовуються для опису і маркування товарів, друку наклейок, цінників, рекламних, інформаційних, послідовно пронумерованих етикеток. Добре зарекомендували себе у якості термоетикетки для електронних ваг.

Вся необхідна інформація наноситься на етикетку за допомогою термо- і термотрансферних принтерів, які найкращим чином пристосовані для створення якісного друку штрих-кодів.

Самоклеючі етикетки складаються з поверхневого шару, паперовій або синтетичної основи, клеїть шару і підкладки. Різноманітність розмірів і конфігурацій досягається шляхом використання різних висічених форм. Наша компанія має великий вибір готових форм, а також можливість виготовити нову — за бажанням замовника.

Залежно від способу друку, за допомогою якої буде наноситися змінна інформація, самоклеючі етикетки поділяються на види:

  • термоетикетки — для термодруку;
  • етикетки для термотрансферного друку.

Вибір матеріалу етикетки залежить від призначення й області її застосування. Ми пропонуємо різні види матеріалів: паперу і плівки в рулонах на основі, що само клеїться.

Висококваліфіковані фахівці компанії «Гера» порадять вам оптимальний вибір матеріалів для виготовлення етикеток і кращий спосіб нанесення зображення, виходячи з особливостей товару.

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит