Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Бірки та етикетки для маркування рослин


Матеріали для маркування рослині

Компанія ГЕРА пропонує наступні матеріали для маркування рослин:

  • Бирка «Петелька».
  • Бирка «Парканчик» / «Кілочок».
  • Самоклеюча етикетка.

Область застосування: теплиці, розплідники, садівничі господарства, гуртова та роздрібна торгівля рослинами та товарами для садівництва.

Бирка «Петелька» застосовуються для маркування саджанців розсади, дерев та для кімнатних рослин у вазонах. Гнучкість і легкість бирки оптимальні для зручного кріплення до стовбура, гілок або стебел рослин. Основа бирок — щільний полімерний матеріал А1Но1ш, стійкий до руйнівних дій навколишнього середовища. Особливістю даного матеріалу є відмінна якість і стійкість термотрансферного друку. Бірки намотуються в рулон по 3, 4 або 5 струмків, що забезпечує максимальну продуктивність принтерів. Лінії вертикальної та горизонтальної перфорації дозволяють легко відокремлювати бирки один від одного.

Бирка «парканчик» / «Кілочок» використовується для маркування рослин у вазоні. Виготовляється з жорсткого РЕТ-матеріалу, що дозволяє легко вставляти бирку в ґрунт. Так само стійка до розривів, вологи, забруднень, забезпечує довгострокове збереження нанесеної інформації.

Самоклеючі етикетки застосовуються для маркування вазонів, ящиків, коробок, палет, пакетів з ґрунтом або пакувань з добривами, різні супутні товари для садівництва тощо. Дозволяють друкувати акції й адресні наліпки, попереджувальні написи та багато іншого. Самоклеючі етикетки виробляються як паперові, так і плівкові (ПП, ПЕ).

Компанія ГЕРА пропонує великий асортимент етикеток різної форми та розмірів, а також оперативний друк наліпок та етикеток «під замовлення».

Приклад маркування рослин бирками

Переваги:

  • Висока стійкість бирки й вдрукованих на них зображень до природних дій: вологи, температури, прямих сонячних променів, забруднень.
  • Можливість нанесення великої кількості інформації (штрих-код, назва, сорт, поради по догляду, а також логотип, адреса тощо).
  • Легке і зручне закріплення на рослинах або супутньому товарі.
  • Міцність полімерного матеріалу бирки забезпечує надійність маркування і виключає її втрату або псування.
  • Пломбування бирки дозволяє виявити спроби підміни та шахрайства.

Ми також пропонуємо устаткування для маркування рослин

Основою рішення є термотрансферні принтери етикеток, призначені для нанесення інформації (штрих-код, текст, дата, графічні зображення) на різні рулонні матеріали. В якості таких матеріалів застосовуються — самоклеючі етикетки, бирки, текстильні ярлики та ін.

Обладнання для маркування рослин

Виходячи з вашої потреби — тираж, обсяг інформації та складність тексту, — ми запропонуємо вам саме ту модель принтера, яка буде ідеально відповідати рівню складності вашого виробництва і бажаної собівартості етикетки. Друк бирок в цьому випадку буде простим завданням.

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит