Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Фільтри товарів

Виробник
Bluetooth
RS-232 (COM порт)
USB
Wi-Fi

POS обладнання

POS обладнання

POS-обладнання (англ. Point Of Sale — точка продажу) – це спеціальні апаратні рішення та програмне забезпечення, для більш ефективного та зручного обслуговування продажів у роздрібних магазинах, ресторанах або підприємствах сфери обслуговування. Одна з цілей створення POS-обладнання, це замінити персональні комп'ютери у класичному формфакторі. Наприклад, десктопні ПК або ноутбуки, які часто використовувалися наприкінці 90, початку 00 гг. як засоби організації обліку торгово-касових операцій на підприємствах роздрібної торгівлі та обслуговування).

Типова POS-система зазвичай включає комп'ютер у спеціальному корпусі для зручного розташування на касовому місці або всередині каси самообслуговування, дисплей касира і дисплей покупця, сканер штрих-кодів, принтер чеків і грошову скриньку, банківський термінал. У разі використання такого комплексного рішення як каса самообслуговування застосовуються вбудовані ваги.

Стандартний функціонал POS-системи (ПЗ та обладнання) дозволяє сканувати та додавати до покупки товари за допомогою 1 або 2D сканера, створювати транзакції продажу товарів та послуг та додавати їх до товарного чеку. Додавати товари, змінювати та видаляти товари до моменту формування товарного чека, бачити залишки товару в магазині, номер партії та термін придатності при необхідності. Принтер чеків друкує товарний чек для покупця, банківський термінал проводить платіжну транзакцію з використанням платіжної картки.

Деякі POS-системи за наявності спеціалізованого програмного забезпечення можуть формувати різні товарні та аналітичні звіти.

Однією з основних переваг POS-систем є виведення картки товару чи страви в ресторані, або послуги у вигляді візуальної картинки з назвою та/або виведенням додаткової та важливої інформації про товар на екрані монітора. При цьому такий візуальний висновок можна організувати і для продавця/касира або офіціанта, так і для покупця.

Наша компанія пропонує POS-систем та окремі види POS-обладнання власної торгової марки “GEOS”. Оптимальний варіант POS-системи для Вашого бізнесу буде залежати від конкретних потреб і бюджету.

При виборі POS-системи важливо враховувати такі фактори:

  • Розмір та формат Вашого бізнесу. Один чи кілька магазинів.
  • Товари та послуги, які Ви продаєте.
  • Кількість транзакцій протягом дня. Яка пропускна спроможність магазину, -ів.
  • Який бюджет ви плануєте виділити на автоматизацію.

Ось деякі з переваг використання POS-системи:

  • POS-системи дозволяють покращити якість та прискорити обслуговування, зменшити кількість помилок, спростити облік та максимально розвивати автоматизацію свого бізнесу.
  • POS-системи дозволяють продавати та обслуговувати клієнтів швидше та зручніше. У разі використання кас самообслуговування можна скоротити витрати на персонал, збільшити пропускну спроможність магазинів та оптимізувати торгову або корисну площу магазину.
  • POS-системи можуть збирати дані про продажі, які можна використовувати для покращення та підвищення ефективності свого бізнесу.
  • POS-система або окремі елементи POS-обладнання можуть бути стильним елементом інтер'єру торгового залу, ресторану або лобі готелю.

На сторінках нашого каталогу POS-системи представлені всі популярні формати та комплектації POS-систем та POS-обладнання. А наші консультанти з радістю дадуть відповідь на Ваші запитання і підберуть для Вас оптимальне рішення для автоматизації.