Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Ювелірні бирки


Ювелірна бирка (ювелірний ярлик) — мініатюрна, але гранично інформативна табличка, яка містить необхідні дані про ювелірний виріб, до якого вона прикріплена. Крім того, що ювелірна бирка є обов'язковим елементом продажу ювелірного предмета, вона також підкреслює стиль і якість пропонованої продукції. Це важливий засіб рекламної підтримки продукту, потужний важіль торгівлі та вагомий засіб спілкування зі споживачем. Тому, виробництво ювелірних бирок вимагає більш пильної уваги до розробки дизайну, якості друку і матеріалів.

Наші технологічні можливості дозволяють застосовувати:

  • Одно- або двосторонній флексодрук (до 8 кольорів) ювелірних бирок.
  • Нумерацію ювелірних бирок.
  • Вибіркове лакуванняу бирок.
  • Тиснення золотом і сріблом.
  • Ламінування бирок.
  • Перфорацію на відрив або згин.

Використовуючи рулонні повнокольорові заготовки ювелірних бирок з попередньою печаткою зображень, логотипів та багато іншої корисної інформації, можна надалі наносити змінну інформацію за допомогою принтерів друку етикеток. В якості такої змінної інформації, як правило, виступає назва, артикул товару, вага, ціна, штрихкод, а також інші характеристики ювелірного виробу. Всі необхідні дані готуються за допомогою інформаційної бази підприємства. Принтери друку дозволяють зробити друк бирок в одиничному екземплярі або тиражувати в будь-якому необхідній кількості. Також можна виконати персоналізацію бирок: друк наскрізної нумерації з певним кроком, змінних штрихкодів на кожній бирці, що особливо актуально, коли необхідно вести облік кожної одиниці товару.

Ми пропонуємо також економний варіант — універсальні ювелірні бирки білого кольору, з можливістю нанесення всієї необхідної інформації у нас у відділі оперативного друку або самостійно за допомогою термотрансферного принтера. Також у відділі оперативної термотрансферного друку можна виготовити невеликі тиражі (від 500 шт) з нанесенням нескладного кольорового зображення.

Матеріали ювелірних бирок

Для виготовлення ювелірних бирок використовуються різні матеріали: картон, термокартон, папір, синтетичні матеріали. Картонні бирки значно дешевше синтетичних, але поступаються їм в зносостійкості. З метою підвищення зносостійкості картонних бирок можна додатково використовувати ламінацію. Для виготовлення рулонних заготовок ювелірних бирок за допомогою флексодруку ми пропонуємо картон щільністю (220 г/м2).

Персональний менеджер

Людмила Туренко

Менеджер відділу повнокольорового друку

Людмила Туренко

Менеджер відділу повнокольорового друку

  • 044 503-79-01 (вн. 130)
  • l.turenko@gera.com.ua

Залишити запит