Зв'язок
email
Мова

Матеріали для текстильних ярликів (виробництво Іспанія)

Компанія "Гера" пропонує повний спектр обладнання, матеріалів і програмного забезпечення для оперативного друку вшивних текстильних ярликів способом термотрансферного друку, а також послуги оперативного друку текстильних ярликів.

Термотрансферний друк — це дуже швидкий, дешевий і дуже зручний спосіб виробництва текстильних ярликів, орієнтований як на малі тиражі, так і на великі обсяги. Може виконуватися з використанням різних текстильних полімерних матеріалів, такі як: нейлон, поліестер-сатин і т.д., а також різними кольорами. Етикетки видрукувані таким способом — довговічні та забезпечують надійну маркування товару на дуже тривалий термін. Застосування спеціальних фарб забезпечує стійкість відбитка навіть після багаторазового прання при температурах до 80 °С.

Для друку ярликів термотрансферним способом необхідні:


Комп'ютер — практично будь-який на якому можна встановити Windows, тому що більшість принтерів мають у своєму комплекті набір Windows драйверів будь-якої версії, а також повний набір інтерфейсів для підключення комп'ютера (RS-232, Centronics і USB).

Термотрансферний принтер — переважно з дозволом друку 300 dpi, укомплектований автоматичним обрізувачем стрічки і можливістю використання великих рулонів витратних матеріалів (промисловий стандарт). Підійде будь-який промисловий принтер з роздільною здатністю 300 dpi, наприклад TSC-344 M, або TSC-346 M також для цих цілей можна з успіхом використовувати доукомплектувати зовнішнім Розмотувальник великих рулонів і обрізувачем термотрансферні принтери TSC початкового рівня пристосовані для використання 300 метрових стрічок (ріббонов), наприклад, TTP-343, що дозволить істотно зменшити витрати на покупку устаткування, без втрати в зручності друку та собівартості надрукованого ярлика.

Рулон текстильної стрічки — нейлон або поліестер-сатин, як правило, дані стрічки можуть бути різної ширини (від 15 до 110 мм) з кроком зміни 5 мм, намотані на втулку 76 мм і зовнішнім діаметром рулону до 200 мм. Надруковані ярлики по ширині і висоті формуються наступним чином: ширина ярлика відповідає ширині початкового рулону, довжина задається — висотою макета і місцем обріза автоматичного обрізувача принтера.

Рулон фарбувальної стрічки (ріббон). Такі стрічки можуть бути різних кольорів і мати різний склад фарби. В цьому випадку для забезпечення необхідної зносостійкості та стійкості до прання при температурі води до 80 ° С — необхідно вибирати фарбувальні стрічки з фарбою RESIN спеціально призначений для друку по текстилю. Найбільший асортимент і доступність на нашому ринку, а також найменша ціна у стрічок намотаних по промисловому стандарту, тобто картона втулка з внутрішнім діаметром 25 мм (1 дюйм) і довжиною намотування - 300 метрів. Тому бажано купувати принтери в яких передбачено використання саме таких ріббонов. Фарбувальна стрічка повинна бути трохи ширше ніж ширина основної текстильної стрічки по якій проводиться друк. У довжину фарбувальної стрічки витрачається так само як і довжина ярлика. Фарбувальні стрічки одноразові.

Програмне забезпечення — більшість принтерів, що продаються нашою компанією, забезпечуються безкоштовним спеціалізованим програмним забезпеченням для дизайну етикеток і ярликів. Також можливе використання будь-якого текстового або графічного редактора, що працює в середовищі Windows і друк через драйвер принтера так само як використовуються більшість звичних лазерних або струменевих принтерів.

Нейлон — полімерний тканий матеріал має спеціальне просочення знижує накопичення статичної електрики при друку ярликів. Завдяки просоченню, що заповнює нерівності поверхні тканини, поверхня цього матеріалу з обох сторін стає практично рівною і зовні нагадує папір. Завдяки такій рівній поверхні здійснюється дуже якісна двостороння термотрансферний друк з роздільною здатністю 300 dpi. Матеріал дуже міцний і кілька більш щільний ніж поліестер-сатин. При холодній порізці обрізаний край не розпускається, що дає можливість готовий ярлик пришивати тільки з одного краю, залишаючи другий край ярлика вільно висить.

Сатин (поліестер-сатин) - полімерний тканий матеріал без просочення. Завдяки спеціальному плетінню одна поверхню матеріалу — глянцева і рівна (пристосована для якісної термотрансферного друку), зворотна сторона має грубу фактуру не пристосованих для якісного друку. Матеріал дуже міцний, але більш м'який на дотик ніж нейлон, рекомендується для маркування білизни, де відбувається прямий контакт з тілом. При холодній порізці обрізаний край розпускається, що не дає можливість готовий ярлик пришивати тільки з одного краю. Такі ярлики, як правило, пришивають по обидва боки (петлею або безпосередньо).

Персональний менеджер

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковиліна

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит