Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Картонні квитки — заготовки в рулонах


Квитки — необхідний атрибут для проведення таких заходів, як вечірки, концерти, спортивні змагання тощо. Найбільш часто система квитків використовується в видовищних і розважальних закладах. Відвідування кінотеатрів, виставок, аквапарків, розважальних центрів і стадіонів не відбувається без необхідних документів, які підтверджують право на відвідування даного заходу або закладу, яким і є квиток. Також вони використовуються як паркувальні квитки для парковок, посадочні талони для літаків і багато іншого. Квитки використовуються в якості елемента оформлення і носія інформації.

Наше високотехнологічне обладнання дозволяє виготовляти якісні квитки від найпростіших чорно-білих до найсучасніших (повнокольоровий друк з одно- або двостороннім нанесенням зображень (до 8 кольорів) і застосуванням водостійких фарб) з різними видами додаткової обробки:

 • Перфорація для легкого відділення контрольної частини квитка і з'єднання між собою квитків. Разом з тим якісні матеріали та перфорація гарантують, що "контрольки" самі не відірвуться;
 • Різний ступінь захисту квитків:
  • вибіркове нанесення безбарвного УФ-лаку, видимого тільки в УФ-світлі,
  • тиснення фольгою (в т.ч. голографічного),
  • персоніфікація,
  • ламінація.

Широкі можливості флексодруку дозволяють забезпечити не тільки наявність на квитках необхідної інформації про захід, індивідуальну нумерацію, захист від підробок і повторного застосування, але і гарантують тривале збереження всіх відомостей на квитку.

Додрукування необхідної змінної інформації (дата і час, ряд, місце і т.д.) на повнокольорових заготовках квитків здійснюється за допомогою термо і термотрансферних принтерів друку етикеток.

Квитки від компанії «Гера» - це поєднання мальовничості, сучасних технологій і захищеності.

Матеріали для друку квитків

Для виготовлення повнокольорових і чистих заготовок квитків ми пропонуємо термокартон щільністю 180 г / м2 і картон щільністю 220 г / м2. Вибір довільного розміру і креативного дизайну додасть унікальність Вашим квиткам.

 

Персональний менеджер

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

 • 044 503-79-01 (вн. 129)
 • s.bocharnikova@gera.com.ua

Залишити запит