Зв'язок
email
Мова

Персональний менеджер

Сергій Потімко

Менеджер проектів, консультант

Сергій Потімко

Менеджер проектів, консультант

  • 044 536-18-59 (вн. 121)
  • s.potimko@gera.com.ua

Залишити запит

Банківське обладнання

Банківське обладнання GEOS – це спеціалізовані пристрої призначені для фінансових організацій, банків та торгових точок, де потрібно провести перерахунок та перевірку готівки різних валют. До такого обладнання належать: детектори валют, лічильники та сортувальники банкнот, комбіновані пристрої для професійного, щоденного застосування.

Детектори та лічильники валют та банкнот підійдуть для разових чи типових операцій з валютою, наприклад під час перевірки банкнот, обміну валюти, підрахунку під час проведення простих розрахунково-касових операцій. Для перерахунку та перевірки коштів, наприклад, після завершення робочої зміни касира великого супермаркету найкраще підійдуть професійні та швидкі автоматичні комбіновані пристрої, які можуть порахувати великі суми готівкових коштів, відсортувати купюри та визначити фальшиві банкноти.

Банківське обладнання GEOS для проведення обмінно-валютних операцій (обмінники, банки) та розрахунково-касових (магазини, точки сфери обслуговування).

У торгівлі чи сфері обслуговування можна використовувати детектори банкнот перевірки автентичності купюр різних номіналів основних валют. Детектор, це не дорогий, компактний і автономний пристрій, який можна використовувати та приватним особам при проведенні обмінних та розрахункових операцій з готівкою. Такі пристрої допомагають захистити касира, продавця або звичайну людину від отримання фальшивих купюр. Це можливо завдяки тому, що детектор банкнот може розпізнати фальшиву банкноту за допомогою ультрафіолетової, інфрачервоної ламп, магнітного датчика та збільшувального скла.

Лічильники банкнот застосовуються для швидкого підрахунку готівки та виконати перевірку банкнот на справжність. Застосовуються для різних (найпопулярніших в Україні) валют: ГРН, USD, EURO, PLN, GBP.

Сортувальники купюр дозволяють оперативно розподілити купюри за номіналами та іншими параметрами, а також підрахувати їхню загальну суму або визначити дефекти з подальшим відбраковуванням. Це клас професійного банківського обладнання, коли операції з грошима та різними валютами є щоденними.

Компанія Гера пропонує банківське обладнання, яке спеціально розроблене під найпоширеніші завдання та операції у торговельній, банківській та фінансовій сферах, під власною торговою маркою GEOS ТМ.

З огляду на сучасні реалії бізнес-сфери України ми постаралися знайти компроміс між функціональністю, надійністю, зручністю використання та вартістю. Наші консультанти допоможуть вам підібрати відповідний під ваші завдання та бюджет пристрій, а сервісний центр завжди забезпечить швидкий та якісний ремонт у разі виникнення поломки.

Компанія Гера співпрацює з багатьма Сервісними центрами в усіх регіонах України (крім окупованих), які пройшли відповідне навчання та можуть взяти на обслуговування обладнання, продати до нього витратні матеріали та додаткові аксесуари, провести компетентні консультації та підібрати інші види електронного обладнання для торгівлі, сфери послуг, логістики та виробництва.