Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Кришки з алюмінієвої фольги


Кришки з алюмінієвої фольги (платинки) застосовуються для запаювання пластикових і картонних стаканчиків при пакуванні широкого асортименту рідких і в'язких харчових продуктів. Перш за все, це молочна і масложирова продукція, дитяче харчування, продукти швидкого приготування, креми, джеми, мед та інші. Сторона фольги без печатки може безпосередньо контактувати як з харчовими продуктами, так і з ліками, тому може використовуватися у фармацевтичній промисловості.


Основні переваги використання кришок з алюмінієвої фольги:

  • Відмінні бар'єрні властивості, що перешкоджають проникненню вологи, кисню, світла, бактерій;
  • Гігієнічність — виключається фарбування, зміна смаку і запаху продуктів;
  • Хороша термостійкість і теплопровідність дають можливість теплової обробки, стерилізації продукції, а також зберігання глибоко заморожених продуктів.

Компанія «Гера» пропонує послуги повноколірного друку кришок з алюмінієвої фольги з термолаком, для запаювання до пластикових склянок. При виготовленні алюмінієвих кришок використовуємо тільки перевірені матеріали та фарби, відповідні найсуворішим вимогам ЄС. Такі алюмінієві кришки безпечні та відповідають всім вимогам гігієни харчової промисловості.

Для виробництва фольгованих кришок, найбільш пристосованих до форми пакування харчового продукту, ми використовуємо 4 найпопулярніші форми вирубки:


75мм х 75 мм
95мм х 95мм
83мм х 122мм

Персональний менеджер

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

  • 044 503-79-01 (вн. 129)
  • s.bocharnikova@gera.com.ua

Залишити запит