Зв'язок
email
Мова

Фіскальна техніка


"MG" (Україна)

MG - торгова марка якісної і надійної фіскальної техніки нового покоління. Наша компанія є ексклюзивним представником бренду MG на території України.

POS обладнання


"GEOS" (ТМ компанії Гера, Україна)

POS-обладнання та POS-системи власної розробки компанії Гера. На теперішній час ми пропонуємо сучасні POS-термінали та монітори, дисплеї покупців, чекові принтери та сканери штрих-кодів, КСО тощо. Обладнання ТМ GEOS - це оптимальний вибір ціни та якості для автоматизації торговельних та сервісних підприємств, готельно-ресторанного бізнесу. Офіційний сайт ТМ GEOS.

"FEC" (Тайвань)

Світовий лідер в області POS-систем, пропозицією якого є повний спектр POS-продуктів: сенсорні термінали «все-в-одному», коробкові ПК, монітори, а також відповідні периферійні пристрої.

"Xprinter" (Китай)

Компанія спеціалізується в розробці POS принтерів високої надійності за конкурентноздатною ціною.

Маркувальне обладнання для друку та наклеювання етикеток


"Open data" (Італія)

Наша компанія є ексклюзивним представником продукції цього виробника, зроблену під торговою маркою компанії Open.

"Open data" (Італія)

Наша компанія є ексклюзивним представником продукції цього виробника, зроблену під торговою маркою компанії Blitz.

"Open data" (Італія)

Наша компанія є ексклюзивним представником продукції цього виробника, зроблену під торговою маркою компанії Swing.

"Open data" (Італія)

Наша компанія є ексклюзивним представником продукції цього виробника, зроблену під торговою маркою компанії Jolly.

"Open data" (Італія)

Наша компанія є ексклюзивним представником продукції цього виробника, зроблену під торговою маркою компанії Moto.

"TOWA" (Японія)

Провідний розробник і виробник устаткування для маркування (аплікатори, етикет-пістолети, голкові пістолети).

Маркувальне обладнання для друку етикеток


"TSC Auto-ID Technology" (Тайвань)

Світовий виробник надійних принтерів етикеток з широким модельним рядом. Наша компанія ексклюзивно представляє принтери цього виробника, зроблені під ТМ "TSC".

"Toshiba TEC corporation" (Японія)

Провідний постачальник інноваційних рішень в роздрібному рітейлі, котрі дозволять поліпшити касове обслуговування та покращують оптимізацію роздрібних операцій.

"Argox" (Тайвань)

Виробник принтерів для друку етикеток з штрих кодами, сканерів штрих кодів і терміналів збору даних. Наша компанія є офіційним постачальником і авторизованим сервісним центром на території України.

"Zebra" (США)

Виробник принтерів для друку етикеток з штрих кодами, а також принтерів для друку на пластикових картках і витратних матеріалах.

Устаткування для зчитування штрих кодів


"Scantech" (Тайвань)

Входить до топ-5 світових виробників Auto-ID рішень для роботи зі штрих-кодом. Наша компанія є ексклюзивним представником і авторизованим сервісним центром Scantech (Champtek) на території України.

"Cipherlab" (Тайвань)

Провідний виробник обладнання для автоматичної ідентифікації з широким вибором терміналів збору даних і сканерів штрих-коду. Наша компанія є офіційним партнером і авторизованим сервісним центром на території України.

 

"Blitz" (Китай)

Виробник сканерів штрих кодів для застосування в ритейлі малого і середнього бізнесу. Наша компанія - ексклюзивний представник бренду Blitz на території України.

"Datalogic" (США)

Світовий лідер на ринку автоматичного збору даних і автоматизації операцій, що спеціалізується на розробці і виробництві сканерів штрих-коду. Наша компанія є офіційним представником цього виробника в Україні.

"Argox" (Тайвань)

Одна з провідних світових компаній в області розробок і виробництва штрих-кодового обладнання, постачальник засобів і пристроїв нанесення штрих-кодової інформації. Наша компанія є офіційним постачальником і авторизованим сервісним центром на території України.

Устаткування для зважування


"METTLER TOLEDO" (Швейцарія)

Світовий лідер у виробництві вагувального і аналітичного обладнання. Компанія «Гера» є офіційним партнером METTLER TOLEDO в області продажу і технічного обслуговування торгівельного обладнання на території України.

"Acom" (Корея)

Наша компанія є офіційним представником даного виробника вагового обладнання.

"Kern" (Німеччина)

Виробник вагового обладнання.

Витратні матеріали


"Aurika" (Литва)

Найбільший виробник самоклеючих етикеток в країнах Балтії. Наша компанія є офіційним представником цього виробника в Україні.

"COMERCIAL ARQUE, S.A." (Іспанія)

Виробник фарбувальних стрічок (ріббонов) для термотрансферного друку і фольги для гарячого тиснення. Наша компанія є офіційним представником цього виробника в Україні.

"Printmark" (Литва)

Виробник фарбувальних стрічок (ріббонов), самоклеючих етикеток, текстильних стрічок і етикетувального обладнання. Наша компанія є офіційним представником цього виробника в Україні.

Устаткування для робочого місця касира


"HPC System" (Литва)

Провідний виробник грошових скриньок і ергономічних стійок. Наша компанія є ексклюзивним представником цього виробника в Україні.