Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова

Фільтри товарів

Виробник
Кількість рядків

Персональний менеджер

Людмила Кисіль

менеджер із продажу

Людмила Кисіль

менеджер із продажу

  • 044 536-18-59 (вн. 104)
  • l.kysil@gera.com.ua

Залишити запит

Етикет-пістолети

Компанія ГЕРА ексклюзивно представляє на ринку України етикет-пістолети торгових марок Blitz та Swing від компанії Open Data (Італія) – лідера в галузі виробництва ручних пристроїв для маркування товару: нумераторів, етикет-пістолетів, аплікаторів, а також витратних матеріалів до них.

Етикет-пістолет (маркувальний пістолет) - це механічний пристрій, призначений для друку та нанесення на товар етикеток (цінника) невеликого формату. На етикетку можна нанести цифри, літери, символи. Наприклад, вказати дату, ціну, № партії, код, розмір тощо.

Область застосування – магазини, супер- та гіпермаркети, аптеки та інші об'єкти торгівлі, де необхідне оперативне маркування товару.

Переваги використання етикет-пістолетів:

  • Скорочення часу на маркування товару.
  • Простота та зручність набору інформації та нанесення етикетки на товар.
Етикет-пістолети Blitz відрізняються високою якістю та ергономічним дизайном. Надійність роботи забезпечується наявністю металевих деталей у конструкції пістолета. Залежно від обсягу інформації на етикетці бувають: одно-, дворядкові та трирядкові. Для зручності роботи етикет-пістолети Blitz забезпечені зап'ястковим ременем. Гарантійний термін використання – 12 місяців. Етикет-пістолети Blitz рекомендуються для частого використання у великих магазинах, супермаркетах, аптеках.

Етикет-пістолети Swing, виконані з високоякісного пластику, відрізняються легкістю та зручністю в роботі. Вони більш демократичні у ціні. Залежно від обсягу інформації на етикетці бувають одно- та дворядкові. Гарантійний термін використання – 6 місяців. Етикет-пістолети Swing рекомендуються для маркування товару у невеликих магазинах та торгових точках.

Основний витратний матеріал для маркувальних пістолетів - це ролик і етикет-стрічка (на яку безпосередньо наноситься інформація). У комплект з етикет-пістолетом входить чорнильний ролик, що фарбує, за допомогою якого інформація переноситься на етикетку. Конструкція етикет-пістолетів Blitz і Swing дозволяє легко замінити ролик на новий.

Етикет-стрічка буває фігурної (хвиля) та прямокутної форми. Залежно від розміру, етикетка може вміщати один або два рядки символів. Різний колір стрічки (білий, флюоресцентний жовтий, помаранчевий, салатовий) дозволяє маркувати товар за видами, розмірами та іншими характеристиками.

Компанія ГЕРА постачає всі необхідні витратні матеріали для етикет-пістолетів Blitz та Swing, а також здійснює сервісне обслуговування цього виду маркувального обладнання.