Зв'язок
email
Мова
Термінал збору даних CipherLab RS 35

Термінал збору даних CipherLab RS 35 - це сучасний ТЗД, який ідеально підходить для сканування та обліку товарів і готової продукції в торгівлі, логістиці, виробництві та іншому обліку товарно-матеріальних цінностей. Використовувати термінал можна також для зчитування штрих-кодів лабораторних проб, обліку основних фондів і засобів виробництва (лікарняних меблів, машин і обладнання, інструментів тощо). ТЗД CipherLab RS 35 поставляється з операційною системою (ОС) Android з версією 10.0 і має звичайну функціональність сучасного смартфона на базі Андроід, включаючи набір базових програм, які постачаються з ОС Android.

Увага! При замовленні ТЗД CipherLab RS 35 вкажіть необхідну місткість пам'яті: 3Гб x 32Гб (арт. AS3573ZF1EUG1) або 4Гб х 64Гб (арт. AS3574ZF1EUG1).

Процесор Cortex-A53 з тактовою частотою 1,8 ГГц у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам’яті дозволяє терміналу CipherLab RS 35 швидко й впевнено виконувати завдання зі збору та обробки оперативних даних: облікові дані продукту, сканування та ідентифікацію продуктів, додавання кількості та передачу всіх необхідних даних у просту систему обліку, ERP або WMS.

5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю 720x1440,з IPS матрицею з підсвічуванням і робочою температурою від -20°C до +50°C дозволяє оператору працювати з ТЗД CipherLab RS 35 в темних приміщеннях та на складах холодильниках, а захист від ударів і падінь з висоти до 1,8 метра, з захистом від пилу та вологи класу IP 67 робить цей термінал збору даних надійним інструментом для щоденної роботи в дуже складних умовах (бруд, вода, мінусова температура та інтенсивне використання).

ТЗД CipherLab RS 35 оснащений 4G/Bluetooth, NFC, слотом для SIM-карти (GSM/GPRS), Wi-Fi. Саме такий набір функцій і технічних можливостей звичайного смартфона з телефоном, захистом і простотою використання роблять цей термінал відмінним багатофункціональним рішенням для роботи, як у звичайних умовах з інтенсивним потоком завдань, так і для роботи в складних кліматичних умовах, і роботі «у полях». При необхідності проведення обліково-ідентифікаційних операцій далеко за межами населених пунктів для сільськогосподарських підприємств, віддалених складів, під час транспортування та перевантаження вантажів на шляху прямування.

ТЗД CipherLab RS 35 відмінно підходить для приймання, розміщення товарів і вантажів, складання замовлень і ідентифікації партій, контролю під час відвантаження та інвентаризації. Такий термінал стане чудовим повсякденним інструментом для складів будь-якого розміру та формату, 3PL-операторів, складських хабів для служб доставки, складських комплексів для дистриб’юторів і виробників фармацевтичних та харчових продуктів, хімічних підприємств та агрохолдингів, а також під час транспортування вантажів, при обліку та контролі за перевантаженням (митні термінали, перевантаження в малогабаритний транспорт на «останню милю» тощо).

До термінала CipherLab RS 35 можна придбати додаткові аксесуари.

Комплектація: термінал збору даних, акумуляторна батарея, USB інтерфейсний кабель, snap-on кабель с функцією заряду від мережевого адаптера, мережевий адаптер 220v/5v(3 A).

Читати весь опис
Виробник:
CipherLab
Процесор:
Cortex-A53 (1.8 ГГц)
Оперативна пам'ять:
3 GB
Дисплей:
5.5", HD (720x1440), IPS матриця
Накопичувач (вн. пам'ять):
32 GB
Bluetooth:
Так
Wi-Fi:
Так
Акумулятор:
4000 мАч
Клас захисту:
IP67
Операційна система:
Android 10
Час роботи без підзарядки:
мінімум 12 годин
Штрих-коди, що декодуються:
1D, 2D
Умови експлуатації:
- 20ºC ~ + 50ºC
Габаритні розміри:
165 x 76,8 x 17,9 мм
Вага:
288 г. з батареєю
Гарантія:
12 місяців
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Олена Марченко

Консультант з продажу

Олена Марченко

Консультант з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Залишити запит