Зв'язок
email
Мова
Сканер Datalogic Magellan 3450 VSi
Серія сканерів Magellan™ 3400 VSi продовжує традиції високопродуктивної лінійки пристроїв Datalogic з іміджевою технологією сканування для розрахунково-касових операцій. Маючи таку ж високу швидкість сканування і велике поле захоплення, як у лазерних сканерів, і розширені можливості захоплення зображень, сканери Magellan 3400 VSi забезпечують неперевершену продуктивність зчитування штрихкодів, що важко читаються, і безперервне сканування широкого спектра різних штрихкодів.

Сканер Magellan 3400 VSi має високошвидкісну розгортку та використовує технологію презентаційного сканування, що забезпечує максимальну продуктивність та ергономічність, навіть при зчитуванні усічених (укорочених), пошкоджених або погано надрукованих кодів.

Як додаткова опція Magellan 3400 VSi може оснащуватися додатковим сканером Customer Service Scanner (CSS), який дозволяє рітейлерам легко залучати покупців у програми мобільного маркетингу, даючи їм можливість самостійно зчитувати штрих-коди з екранів мобільних телефонів або паперові купони, не перериваючи роботу касира.
Підтримується дистанційне керування сканером для OPOS, JavaPOS, Toshiba Remote Management з IBM Systems Director® та Wavelink® Avalanche®. Додаткові можливості доступні у наборі Value Added Features, що є у кожному сканері Magellan.
Читати весь опис
Виробник:
Datalogic
RS 232 (COM):
Так
USB:
Так
Клас захисту:
IP52
Мін. контрастність коду:
25%
Тип зчитувача:
Image (фото)
Тип сканера:
Настільний
Ударостійкість:
Багаторазове падіння з 1,2 м на тверду підлогу
Швидкість зчитування:
39 млн. піксел /сек
Штрих-коди, що декодуються:
1D, 2D
Робоча температура:
від 0 до +40°C
Вологість:
від 5 до 95 % (за відсутності конденсату)
Габаритні розміри:
152 x 152 x 88 мм
Вага:
0,6 кг
Гарантія:
36 місяців
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.

Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Олена Марченко

Консультант з продажу

Олена Марченко

Консультант з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Залишити запит