Зв'язок
email
Мова
Сканер Datalogic Magellan 1500i

Сканер Datalogic Magellan 1500i – презентаційний імідж сканер з неперевершеною продуктивністю зчитування 1D та 2D штрих-кодів як надрукованих, так і з екранів мобільних пристроїв.

Здатність декодувати водяні штрих-коди, штрих-коди Digimarc - перетворює Magellan 1500i на унікальні пристрої, готові задовольнити як справжні, так і майбутні потреби ринку.

Magellan 1500i використовує високопродуктивний магапіксельний сенсор і оптику для охоплення великої області сканування з відстані до 25 см і швидкістю зчитування лінійних кодів до 1.5 м/с. Потужні алгоритми декодування забезпечують неперевершену продуктивність зчитування 1D і 2D штрих-кодів, включаючи коди, що важко читаються і пошкоджені.

Стійке комфортне підсвічування забезпечує стабільне зчитування 1D і 2D штрих-кодів, як надрукованих, так і на екранах мобільних пристроїв, і водночас знижує відображення та усуває мерехтіння, яке може бути причиною дискомфорту оператора.

Технологія виявлення руху Datalogic Motionix™ дозволяє сканеру інтуїтивно перемикатися в режим ручного сканування, коли пристрій беруть до рук. При цьому включається світлодіодний приціл, а технологія Green Spot при успішному скануванні проектує прямо на код зелена пляма. При встановленні сканера назад на підставку пристрій автоматично переходить у стаціонарний режим.

Завдяки компактним розмірам та привабливому дизайну сканер Datalogic Magellan 1500i ідеально підходить для будь-якої точки продажу чи обслуговування. Класичний чорний та білий корпус поєднується з різними монтажними опціями, що робить цей універсальний та потужний сканер привабливим та компактним комплектом.

Читати весь опис
Виробник:
Datalogic
RS 232 (COM):
Так
USB:
Так
Клас захисту:
IP52
Підставка:
Так
Тип зчитувача:
Image (фото)
Тип сканера:
Настільний
Швидкість зчитування:
1,5 м/сек
Штрих-коди, що декодуються:
1D, 2D
Робоча температура:
від 0° до +40°С
Вологість:
5% ~ 95% (без конденсату)
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.

Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Олена Марченко

Консультант з продажу

Олена Марченко

Консультант з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Залишити запит