Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова
Принтер TSC ML240P : GERA

Серія TSC ML240P — нове покоління компактних промислових принтерів штрих-кодів на етикетках, розроблених так, щоб займати менше місця, ніж будь-коли раніше. Серія ML240P відрізняється мінімальною площею, міцною і гнучкою конструкцією, простотою використання, тихим процесом друку, функцією самодіагностики TPH Care і можливістю технічного обслуговування без інструментів. Моделі серії ML240P доступні з роздільною здатністю друку 203 і 300 точок/дюйм. Принтер включає міцний литий алюмінієвий друкований механізм, що ідеально підходить для друку в легкій промисловості.

Спрощена конструкція та мала займана площа

Порівняно з нашим бестселером, серією TSC ME240, серія ML240P менша на 34%. Порівняно із серією TSC TTP-244M Pro серія ML240P менша на 23%. Менша площа займає більше можливостей вибору місць для розміщення і дозволяє розміщуватися в обмеженому просторі.

Надійна та гнучка конструкція для оптимальної якості

Конструкція, що поєднує міцні литі деталі, модульну основу та регульовані модулі, що друкують, дозволяє оптимізувати якість друку.

Проектування друку для зниження рівня шуму

Завдяки покращеним конструкції та алгоритму друку, серія ML240P забезпечує значне зниження рівня шуму, що виробляється у процесі друку.

Механізм самодіагностики TPH Care

Серія ML240P включає покращений механізм, що дозволяє контролювати стан друкуючої голівки в реальному часі. Він дозволяє виключити помилки під час друку та забезпечити стабільно високу якість надрукованого матеріалу. Відсутність необхідності повторного друку етикеток знижує витрати і рівень витрати сировини.

Спрощене керування завдяки кольоровому екрану

Моделі серії ML240P відрізняються практичною конструкцією з широким кутом розкриття для простого керування матеріалами. Простий у використанні графічний інтерфейс, який відображається на кольоровому 2,3-дюймовому екрані, і світлодіодний індикатор реального часу роблять експлуатацію принтера інтуїтивно зрозумілою та простою.

Однокрокове обслуговування

Демонтаж та заміна друкувальної головки та опорного ролика виконуються без використання інструментів, залишаючи час для більш важливих завдань.

Читати весь опис
Серія:
ML
Тип принтера:
Промисловий
Дисплей:
2,3-дюймовий кольоровий РК-екран
Накопичувач (вн. пам'ять):
64 МБ SDRAM / 128 МБ Flash ROM
Bluetooth:
Немає
Ethernet:
Так
MFi:
Немає
RS 232 (COM):
Так
USB:
Так
Wi-Fi:
Немає
Макс. довжина друку:
25400 мм
ПЗ:
BarTender
Роздільна здатність друку:
203 dpi
Спосіб друку:
Термотрансферний та прямий друк
Ширина друку:
108 мм
Швидкість друку:
152 мм/сек
Макс. діаметр рулону:
139,7 мм
Габаритні розміри:
248 x 245 x 330 мм
Вага:
7,6 кг
Гарантія:
24 місяці

Не знайдено дописів

Написати відгук

Каталог TSC (TSC.pdf, 3,968 Kb) [Завантажити]

Персональний менеджер

Світлана Куцопалова

Менеджер із продажу

Світлана Куцопалова

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 242)
  • s.kutsopalova@gera.com.ua

Залишити запит