Зв'язок
email
Мова
Принтер TSC DА-210 : GERA

Настільні принтери серії DA210 є найуніверсальнішими принтерами для прямого термодруку виробництва компанії TSC. Якщо ви шукаєте доступне за ціною рішення в галузі друку етикеток або складної передачі даних через мережу, продукція серії DA210/DA220 — саме те, що вам потрібне!

При ціні, яку не зможуть перевершити найвигідніші пропозиції конкурентів, принтери DA210/DA220 забезпечують розширення друку 203dpi та 300dpi на дюйм за високої швидкості друку до 6 дюймів за секунду. Велике джерело живлення потужністю 60 Вт гарантує високу якість етикеток, що створюються навіть при найвищих швидкостях друку.

В наявності 4 моделі

До складу серії DA210/DA220 входять 4 моделі принтерів, конструкція яких забезпечує точну відповідність потреб кожної конкретної області застосування.

Всі чотири моделі містять рулони етикеток для прямого термодруку зовнішнім діаметром до 5 дюймів і здатні друкувати чіткі і яскраві штрих-коди, а також тексти при швидкості до 6 дюймів в секунду.

Доступна ціна

Ціна та характеристики принтерів моделей DA210 відповідають потребам більшості основних областей, у яких необхідний друк етикеток. Серед іншого вони оснащуються інтерфейсом USB 2.0 або Bluetooth (опція).

Бездротовий та дротовий зв'язок

Потрібні розширені можливості зв'язку? Принтери моделей DA220 і DA320 відрізняються збільшеним об'ємом пам'яті і підтримують будь-який з необхідних способів зв'язку, у тому числі оснащуються модулем послідовного інтерфейсу RS-232, адаптером мережі Ethernet, модулем інтерфейсу USB-host, вбудованим бездротовим модулем 802.11 a/b/g/ вбудованим модулем Bluetooth.

Емуляція мов та інші можливості

Принтери DA220/DA230 мають великий обсяг пам'яті (флеш-пам'ять об'ємом 128 МБ і DRAM об'ємом 64 МБ), який може використовуватися для зберігання шрифтів, наборів міжнародних символів та графічних зображень. У стандартній комплектації, що поставляється, вони підтримують набір мов емуляції, включаючи Line Mode, Eltron®, Zebra® і Datamax. Внаслідок цього надзвичайно спрощується заміна раніше встановленої прошивки.

Простота завантаження

В цілях спрощення завантаження принтери серії DA210/DA220 мають зручну у використанні двостулкову конструкцію з подвійними стінками та містким відсіком для рулону носія із зовнішнім діаметром п'ять дюймів, який оснащений центральним утримувачем. Пружинний тримач для рулону етикеток також сприяє спрощенню завантаження принтера. Датчик визначення початку форми зазору, чорної мітки або перфорації входить до стандартної комплектації. Принтери також оснащуються датчиком відкритої головки друку.

Вироби цієї серії ідеально підходять для застосування у великій кількості різних областей, у тому числі для маркування продукції в точках продажу, на підприємствах роздрібної торгівлі, у невеликих офісах, при відвантаженні та інших сферах, де потрібне виготовлення етикеток та ярликів. Їх використання у будь-якій області гарантує найнижчу вартість експлуатації.

  • Поштові перевезення та мітки маршрутизації
  • Маркування при відправленні та отриманні вантажів
  • Друк проїзних квитків та квитків для заходів
  • Маркування товарів у роздрібних магазинах
  • Маркування папок-реєстраторів
Читати весь опис
Виробник:
TSC
Серія:
DA
Накопичувач (вн. пам'ять):
16 МБ SDRAM / 8 МБ Flash ROM
Bluetooth:
Немає
Ethernet:
Немає
RS 232 (COM):
Немає
USB:
Так
Wi-Fi:
Немає
Датчики:
Чорної мітки, зазору
Корпус:
АБС-пластик
Макс. довжина друку:
2794 мм
Макс. ширина друку:
108 мм
Роздільна здатність друку:
203 dpi
Тип друку:
Термодрук
Швидкість друку:
152.4 мм/сек
Макс. діаметр рулону:
127 мм
Робоча температура:
+5°C - +40°C
Вологість:
25 - 85% (без конденсації)
Габаритні розміри:
172 x 165 x 195 мм
Вага:
1,5 кг
Гарантія:
24 місяці

Не знайдено дописів

Написати відгук

Каталог TSC (TSC.pdf, 3,968 Kb) [Завантажити]

Персональний менеджер

Світлана Куцопалова

Менеджер із продажу

Світлана Куцопалова

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 242)
  • s.kutsopalova@gera.com.ua

Залишити запит