Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова
POS монитор GEOS Pro SM1502C

Монітор Geos PRO SM1502C – сенсорний 15,6 дюймовий POS монітор який використовують у готельно-ресторанному бізнесі та у закладах роздрібної торгівлі. Кріпиться на стійку або стіну, для чого додатково можна придбати настінне кріплення. Сучасний дизайн без рамки (на кшталт планшета), сенсорне управління та широкі налаштування користувача сприятимуть зручній та швидкій роботі оператора з будь-якою програмою автоматизації.

Основні характеристики pos монітора Geos PRO SM1502C:

  • Невелика вага.
  • Висока реакція сенсорної панелі.
  • Роздільна здатність екрана 1368x768 пікселів.
  • Витончений дизайн.

15,6-дюймовий екран є оптимальним для POS-обладнання: він досить компактний, щоб не "засмічувати" робоче місце та одночасно інформативний для відображення великої кількості даних на екрані в хорошій роздільній здатності (1368x768) і з відмінним кутом огляду.

Сенсорний монітор Geos Pro SM1502C призначений спеціально для активної експлуатації у сфері POS. Жоден планшет не впорається тривалий час з активними навантаженнями у не надто сприятливих умовах роботи. Спеціально сконструйований монітор має високі показники захисту від вологи та пилу, надійний корпус та відмінну зносостійкість місткісної сенсорної панелі.

Екран Geos Pro SM1502C кріпиться на підставці з литого алюмінію, яка має всередині порожнину для розміщення інтерфейсних кабелів. Горизонтальна частина підставки має прогумовані ніжки, що перешкоджають ковзанню монітора і забезпечують відмінну стійкість. Спеціальний механізм регулює зміну кута нахилу екрана в зручному для оператора положенні.

Товщина екрана з рамкою не перевищує 3,5 см, тому цю модель можна розмістити на стіні. Підставка при цьому замінюється на стандартне кріплення VESA 100х100 мм. У корпусі монітора для цього є монтажні отвори, але сам механізм купується окремо.

Разом з монітором Geos Pro SM1502C можна придбати зчитувачі магнітних карт.

Читати весь опис
Виробник:
GEOS
Дисплей:
Ємнісний 15,6",16:9
Роздільна здатність дисплея:
1366х768
HDMI:
Так
VGA:
Так
Колір:
Чорний
Контрастність:
500:1
Корпус:
Алюміній
Матриця:
IPS
Яскравість:
220 кд/м2
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.
Хороший POS
Написати відгук

Персональний менеджер

Галина Бекджанова

Менеджер із продажу

Галина Бекджанова

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 108)
  • g.bekdzhanova@gera.com.ua

Залишити запит