Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова
POS монітор GEOS PRO SM1502CH

POS монітор Geos PRO SM1502CH – сенсорний 15,6 дюймовий POS монітор який використовують у готельно-ресторанному бізнесі та у закладах роздрібної торгівлі. Кріпиться на стійку або стіну, для чого додатково можна придбати настінне кріплення. Сучасний дизайн без рамки (на кшталт планшета), сенсорне управління та широкі налаштування користувача сприятимуть зручній та швидкій роботі оператора з будь-якою програмою автоматизації.

Основні характеристики POS монітора Geos PRO SM1502CH:

  • Невелика вага.
  • Висока реакція сенсорної панелі.
  • Роздільна здатність екрана 1920x1080 пікселів.
  • Витончений дизайн.

15,6-дюймовий екран є оптимальним для POS-обладнання: він досить компактний, щоб не "захламляти" робоче місце та одночасно інформативний для відображення великої кількості даних на екрані в хорошій роздільній здатності (1920x1080) і з відмінним кутом огляду.

Сенсорний монітор Geos Pro SM1502CH призначений спеціально для активної експлуатації у сфері POS. Жоден планшет не впорається тривалий час з активними навантаженнями у не надто сприятливих умовах роботи. Спеціально сконструйований монітор має високі показники захисту від вологи та пилу, надійний корпус та відмінну зносостійкість ємнісної сенсорної.

Екран Geos Pro SM1502CH кріпиться на підставці з литого алюмінію, яка має всередині порожнину для розміщення інтерфейсних кабелів. Горизонтальна частина підставки має прогумовані ніжки, що перешкоджають ковзанню монітора і забезпечують відмінну стійкість. Спеціальний механізм регулює зміну кута нахилу екрана в зручному для оператора положенні.

Товщина екрана з рамкою не перевищує 3,5 см, тому цю модель можна розмістити на стіні. Підставка при цьому замінюється на стандартне кріплення VESA 100х100 мм. У корпусі монітора для цього є монтажні отвори, але сам механізм купується окремо.

Разом з монітором Geos Pro SM1502CH можна придбати зчитувачі магнітних карт.


Інтерфейси та роз'єми на задній панелі Geos Pro SM1502CH

Mini Jack, 2 од. (аудіо вихід, мікрофон), LAN(RJ-45, Ethernet), RS-232, USB, VGA, роз'єм живлення.

Читати весь опис
Виробник:
GEOS
Дисплей:
Ємнісний 15,6",16:9
Роздільна здатність дисплея:
1920x1080
HDMI:
Так
VGA:
Так
Колір:
Чорний
Контрастність:
500:1
Корпус:
Алюміній
Матриця:
IPS
Яскравість:
220 кд/м2
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.

Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Галина Бекджанова

Менеджер із продажу

Галина Бекджанова

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 108)
  • g.bekdzhanova@gera.com.ua

Залишити запит