Зв'язок
email
Мова

Бренд скотч (скотч з логотипом компанії, фірмовий скотч, скотч з нанесенням)


Бренд скотч — самоклеящаяся пакувальна стрічка з нанесеним на неї логотипом та іншої рекламної інформацією. Це не тільки простий і всім відомий пакувальний матеріал, а й універсальний рекламний носій, на який можна нанести назву фірми, бренд, контактні телефони, адресу сайту або просто рекламний слоган.

Переваги очевидні: продукція вашої компанії відразу виділяється, запам'ятовується, поліпшується її товарний вигляд, підвищується імідж компанії. Скотч з логотипом стане вашим незамінним помічником при проведенні акцій і рекламних кампаній, привертаючи увагу до вашого бренду. Таким чином, рекламна функція упаковки працює на всі 100%.

Крім того, при відносно невисокій ціні бренд скотч виконує ще важливі захисні функції - захист від підробок та несанкціонованого відкриття упаковки, забезпечує її надійність і цілісність.


Матеріали

Скотч виробляється з поліпропіленової плівки, на поверхню якої наноситься клей. Різна товщина і ширина стрічки дозволяє використовувати скотч для різного роду завдань, що виникають при упаковці продукції.

Скотч з логотипом випускається з різними розмірами стрічки:

  • Ширина 24 мм, 36 мм (економічний варіант, використовується для упаковки великої кількості невеликої продукції);
  • Ширина 48 мм (стандартний розмір);
  • Ширина 72 мм (для упаковки вантажів, вага яких не перевищує 20 кг).

Компанія «Гера» пропонує бренд скотч з високою якістю друку і чітким зображенням, з високим ступенем адгезії на основі матеріалів від кращих виробників.

Персональний менеджер

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

Світлана Бочарнікова

Керівник відділу поліграфії

  • 044 503-79-01 (вн. 129)
  • s.bocharnikova@gera.com.ua

Залишити запит