Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова
Ваги Mettler Toledo Tiger 3610S

Ваги електронні Mettler Toledo Tiger 3610S з друком етикеток призначені в основному для продовольчих магазинів самообслуговування різного типу, зокрема супермаркетів та гіпермаркетів. Терези підтримують функцію тарування та оснащені клавішами вибору товару. Ethernet з підтримкою протоколу TCP/IP забезпечує їхню просту інтеграцію в мережеву інфраструктуру торгового підприємства.

Нову серію торгових ваг Mettler Toledo названо на честь тигра — стародавнього східного символу сили та удачі. Ось уже 5000 років у китайському гороскопі знак тигра уособлює силу, надійність, а також везіння, фінансове благополуччя та удачу у справах.

Ваги з друком чека Tiger 3610S для самообслуговування відрізняються компактністю, універсальністю застосування, хорошим співвідношенням ціни та якості та широкою функціональністю.

Tiger S призначені в основному для продовольчих магазинів самообслуговування різного типу, у тому числі супермаркетів та гіпермаркетів.

Ваги з печаткою чека Mettler Toledo Tiger 3610S автоматично обчислюють вартість товару та мають вбудований термопринтер етикеток.

Терези підтримують функцію тарування та оснащені клавішами вибору товару. Ethernet з підтримкою протоколу TCP/IP забезпечує їхню просту інтеграцію в мережеву інфраструктуру торгового підприємства.

Терези з печаткою чека Mettler Toledo Tiger 3610S поставляються відразу з трьома варіантами клавіатури покупця – на 25, 50 або 100 клавіш. Налаштування на потрібний варіант виконується дуже легко. Дисплей встановлюється на стійці лише на рівні очей покупця.

Інтерфейс ваг

Ваги з друком чека Mettler Toledo Tiger 3610S мають зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє вводити дані, конфігурувати та налаштовувати ваги не вдаючись до допомоги опису.

Програмне забезпечення

Разом із вагами поставляються програми для обміну даними з вагами та дизайну етикеток (можна їх завантажити у вкладці "Прикріплені файли"). Ці програми відрізняються дружнім інтерфейсом та широкими можливостями.

Досвід та нові технології

Традиційний для ваг МЕТТЛЕР ТОЛЕДО високий рівень метрологічних характеристик та промисловий рівень надійності забезпечений поєднанням нових технологій та багаторічного досвіду виробництва ваг. Перші торгові ваги Toledo Scales були випущені в США в 1901, приблизно за сто років до торгових ваг Тайгер.

 

Читати весь опис
Виробник:
Mettler Toledo
Найбільша межа зважування:
6/15 кг
Дискретність (d):
2/5 г
Накопичувач (вн. пам'ять):
31 000 товарів
Flash-пам'ять:
2 Мб
Звіти:
X-, Z- Звіти
Клавіші швидкого виклику PLU:
25 / 50 / 100
Клас точності:
III
Макс. швидкість друку:
85 мм/c
Матеріал платформи:
Нержавіюча сталь
Режими:
Однодіапазонний, двоінтервальний
Термін служби термоголовки:
70 км термопаперу
Формат етикетки:
8 вбудованих та 91 довільних форматів
Швидкість завантаження даних:
100 Plu/c
Штрих кодування:
EAN 8, EAN 13, EAN 128, CODE 25, CODE 14, UPC-A
Швидкість друку:
105 мм/с
Інтерфейси підключення:
RS232, Ethernet, Wi-Fi (додатково)
Ширина етикетки:
25-60 мм
Довжина етикетки:
25-102 мм
Робоча температура:
0 … 40°C
Вологість:
5 … 95%
Габаритні розміри:
366 х 458 х 470 мм
Гарантія:
12 місяців
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.

Не знайдено дописів

Написати відгук

Однорядкова версія прошивки Tiger (setupspct1.zip, 1,399 Kb) [Завантажити]

Дворядкова версія прошивки Tiger (setupspct2.zip, 1,401 Kb) [Завантажити]

Оновлення графічного редактора етикетки VisEdit від 20.02.2012 (VisEdit.zip, 697 Kb) [Завантажити]

Програма DBCT (dbct.zip, 131 Kb) [Завантажити]

Посібник з метрології (Руководство_по_метрологии.PDF, 2,675 Kb) [Завантажити]

Персональний менеджер

Галина Бекджанова

Менеджер із продажу

Галина Бекджанова

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 108)
  • g.bekdzhanova@gera.com.ua

Залишити запит