Зв'язок
email
Мова

Фільтри товарів

Виробник
Bluetooth
USB
Wi-Fi
Декодируемые штрих-коды
Операційна система

Термінали збору даних

CipherLab
Акумулятор до термінала збору даних CipherLab RS 35 4000 мАг (ТЗД CipherLab).

CipherLab
Захисний бампер до термінала збору даних CipherLab RS 35 (ТЗД CipherLab).  

CipherLab
Кабель Snap-On USB до термінала збору даних CipherLab RS 35 (ТЗД CipherLab).

Захисне скло до термінала збору даних CipherLab RS 35. Комплект 2 одиниці.  

CipherLab
Захисне скло до термінала збору даних CipherLab RS 35. Комплект 5 одиниць.  

Комунікаційна USB підставка до термінала збору даних ТЗД CipherLab RK 25 для одного терміналу.  

CipherLab
Зарядний пристрій для термінала збору даних CipherLab RK 25 та додаткової батареї.  

CipherLab
Зарядний пристрій на 5 терміналів збору даних CipherLab RK 25. Зарядний пристрій на 5 слотів для одночасної зарядки 5 терміналів RK 25.

Зарядний пристрій на 4 батареї для термінала збору даних CipherLab RK25. 4 слота одночасної зарядки 4 батарей ТЗД CipherLab RK25.  

CipherLab
Зарядний пристрій для одночасної зарядки 4 ТЗД та 4 батарей терміналів збору даних CipherLab RK 25. Оптимальне рішення для великих складів чи виробництв з...


Персональний менеджер

Олена Марченко

Менеджер із продажу

Олена Марченко

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Залишити запит

Термінали збору даних

Навіщо потрібен термінал збору даних?

Термінал збору даних або скорочено ТЗД – це компактний комп'ютер у формфакторі смартфона із вбудованим зчитувачем штрих-коду. ТЗД призначений для автоматичного збору інформації, закодованої в штриховому коді, подальшої обробки отриманих даних та передачі в єдину базу підприємства або локального бізнес об'єкта. Зв'язок термінала з базою даних здійснюється за допомогою USB, інфрачервоного порту IrDa, Bluetooth, мережі Wi-Fi або GPRS. Як саме передаються дані залежить від технічних можливостей конкретного пристрою.

Як і де застосовують ТЗД?

Торгова сфера.
Сфера торгівлі швидко розвивається і витісняє невеликі точки з ручним обслуговуванням потоку покупців. Мережеві рітейлери автоматизують ланцюжок торгово-оборотних операцій пристроями з автоматизованим збором та передачею інформації. ТЗД у рітейлі виконує масу операцій, такі як — приймання, відвантаження, інвентаризація, перерозподіл чи списання товарів. У Інтернет-магазинах із власною службою доставки ТЗД застосовують для комплектації та відвантаження замовлення покупцю, та навіть фіксують саму угоду в місці доставки.

Виробництво.
Оперативний та точний облік також необхідний і на виробничих підприємствах. У цій сфері ТЗД застосовують для автоматизації обліку сировини, матеріалів та виробничих етапів на переділах, обліку використання робочого часу тощо. На підприємствах із застосуванням дорогих комплектуючих, термінал особливо захистить бізнес від крадіжки та несумлінних співробітників.

Склад та логістика.
Функціонування складських комплексів та логістичних центрів – це трудомісткий та складний робочий процес, пов'язаний насамперед з обробкою великих обсягів інформації. Це може бути, кількість замовлень, об'єм вантажів, які необхідно облікувати, проведення інвентаризації, збір та комплектування замовлень, контроль відвантаження та багато інших логістичних операцій. Автоматизувати процес на складах — це одна з найважливіших функцій терміналів збору даних разом з WMS-системою.

Кафе, ресторани та готельне господарство.
Ресторани та кафе, заклади громадського харчування, а саме приймання та передача замовлення від відвідувача до кухаря на кухні. Офіціант здійснює консультаційну діяльність, приймає замовлення, оперативно передає дані про замовлені страви на кухню за допомогою планшету або мобільного ТЗД. Термінали з функцією зчитування штрих-коду, допоможуть провести інвентаризацію готельного фонду, обладнання та витратних матеріалів, косметики та засобів для прибирання.

Фармацевтична галузь.
Аптеки та лікарні – заклади, де здійснюється приймання та реалізація лікарських препаратів. Усі відомості про облік лікарських засобів можна контролювати від постачальника, складу зберігання до аптечної мережі або лікарні. Проводити видачу або списання, інвентаризаційні заходи та облік партій за терміном придатності, постачальником, а також автоматизувати процес видачі фармацевтичних засобів та ліків відповідальній особі.

Який вибрати потрібний ТЗД?
Термінали збору даних мають однакові основні функції чи властивості, та можуть відрізнятися функціями, технічними та експлуатаційними властивостями в залежності від виробника. Вартість залежить від цілей застосування, виробника, функціонального наповнення конкретної моделі, країни виробництва та якості комплектуючих.

Якщо вам потрібен швидкий та легкий, при цьому вологостійкий та удароміцний термінал, з функцією мобільного телефону та можливістю зчитування 2D та QR-кодів, то такий ТЗД буде зазвичай дорожче ніж термінал без захисту та SIM карти.

Для того, щоб підібрати термінал збору даних саме для ваших бізнес або виробничих задач, вам необхідно просто звернутись до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати оптимальний термінал саме під потреби та задачі вашого підприємства.