Зв'язок
email
Мова
Термінал збору даних MG Q51 : GERA

Термінал збору даних MG Q51 - це сучасний ТЗД, який ідеально підходить для сканування та обліку товарів і готової продукції в торгівлі, логістиці, виробництві та іншому обліку товарно-матеріальних цінностей. Використовувати термінал можна також для зчитування штрих-кодів лабораторних проб, обліку основних фондів і засобів виробництва (лікарняних меблів, машин і обладнання, інструментів тощо). ТЗД MG Q51 поставляється з операційною системою (ОС) Android (версія 9.0) і має звичайну функціональність сучасного смартфона на базі Андроід, включаючи набір базових програм, які постачаються з ОС Android.

8-ядерний процесор MSM8953 з тактовою частотою 2,0 ГГц у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам’яті дозволяє терміналу MG Q51 швидко й впевнено виконувати завдання зі збору та обробки оперативних даних: облікові дані продукту, сканування та ідентифікацію продуктів, додавання кількості та передачу всіх необхідних даних у просту систему обліку, ERP або WMS.


5-дюймовий екран з роздільною здатністю 720x1280 IPS з підсвічуванням і робочою температурою до -10°C дозволяє оператору працювати з ТЗД MG Q51 в темних і холодних приміщеннях, а захист від ударів і падінь з висоти до 1,2 метра, з захистом від пилу та вологи класу IP65 робить цей термінал збору даних надійним інструментом для щоденної роботи в дуже важких умовах.

ТЗД MG Q51 оснащений 4G/Bluetooth, NFC, слотом для SIM-карти, дводіапазонним Wi-Fi (2,4 і 5 ГГц), а також модулем GPS. Саме такий набір функцій і технічних можливостей звичайного смартфона з телефоном, GPS-модулем, захистом і простотою використання роблять цей термінал відмінним багатофункціональним рішенням для роботи, як у звичайних умовах з інтенсивним потоком завдань, так і для роботи в складних кліматичних умовах, і роботі «у полях». При необхідності проведення обліково-ідентифікаційних операцій далеко за межами населених пунктів для сільськогосподарських підприємств, віддалених складів, під час транспортування та перевантаження вантажів на шляху прямування.

ТЗД MG Q51 відмінно підходить для приймання, розміщення товарів і вантажів, складання замовлень і ідентифікації партій, контролю під час відвантаження та інвентаризації. Такий термінал стане чудовим повсякденним інструментом для складів будь-якого розміру та формату, 3PL-операторів, складських хабів для служб доставки, складських комплексів для дистриб’юторів і виробників фармацевтичних та харчових продуктів, хімічних підприємств та агрохолдингів, а також під час транспортування вантажів, при обліку та контролі за перевантаженням (митні термінали, перевантаження в малогабаритний транспорт на «останню милю» тощо).

До терміналу MG Q51 можна придбати додаткові аксесуари: зарядні станції, USB комунікаційну підставку на 1 або 4 RTD, ручку для оператора, ручку з RFID-зчитувачем, додатковий акумулятор.

Читати весь опис
Виробник:
MG
Процесор:
Qualcomm Snapdragon 625 (8-ядерний) 2,0 ГГц
Оперативна пам'ять:
4 ГБ
Дисплей:
РК дисплей 5 дюймів 16:9
Накопичувач (вн. пам'ять):
64 ГБ
Bluetooth:
Так
NFC:
Так
Sim-карта:
Так
Wi-Fi:
Так
Камера:
13 MP, автоматичне фокусування
Клас захисту:
IP65
Операційна система:
Andriod 9.0
Штрих-коди, що декодуються:
1D, 2D
Робоча температура:
від -10 °C до +55 °C
Умови зберігання:
від -20 °C до 60 °C
Габаритні розміри:
147,7 х 74 х 16,4
Вага:
220 г
Гарантія:
12 місяців
Увага!:
Моделі та технічні характеристики обладнання можуть бути змінені без попередження.
Як на мене, то це оптимальне рішення для типових складів для будь якого асортименту в наших, так би мовити, широтах. Нема сенсу переплачувати за европейців, тим паче коли ситуація не дуже стабільна.
Брали для клієнтів, це для складу косметики. Працюють доволі добре, клієнт був дуже задоволений.
Написати відгук

Буклет ТЗД MG Q-51 (Буклет_ТЗД_MG_Q-51.pdf, 4,765 Kb) [Завантажити]

Персональний менеджер

Олена Марченко

Консультант з продажу

Олена Марченко

Консультант з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Залишити запит