Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова
Аплікатор етикеток Open "Dynamiс" LD 70 : GERA

Аплікатор етикеток Open "Dynamiс" LD 70

Аплікатор етикеток Dynamic LD 70 забезпечує комфортну роботу завдяки мінімізації фізичних зусиль оператора при розклеюванні етикеток. Наклейка етикеток відбувається шляхом натискання пальцем оператора на кнопку, що включає електричний механізм відокремлення етикетки від вощеної основи носія та подальшого наклеювання етикетки м'яким гумовим валиком на плоску поверхню предмета, що маркується.

Цей аплікатор етикеток, завдяки оптичному сенсору довжини етикеток, за одне натискання на кнопку забезпечує відділення рівно однієї етикетки. Живлення аплікатора походить від акумулятора. Час зарядки акумулятора – 2 години, що забезпечує 8-12 годин роботи. Застосування даних аплікаторів рекомендується для невеликих обсягів операцій наклейки та забезпечує підвищення продуктивності наклейки етикеток у кілька разів порівняно з ручною наклейкою етикеток. Аплікатор Dynamic LD 70 призначений для підвищення продуктивності праці робітників, що маркують вироби, установників і т.д. З його допомогою можна наносити готову самоклеючуся етикетку на товар або упаковку шириною від 15 до 100 мм. Швидкість відокремлення етикетки 80 мм за секунду.

Читати весь опис
Вихід етикетки:
Приблизно 1000 м (без підзарядки батареї)
Датчики:
Фотодатчик наявності етикетки
Зарядний пристрій:
для двох батарей
Розмір втулки етикетки:
мін 25мм
Швидкість відділення етикетки:
80 мм/сек
Ширина рулону етикетки:
від 15 мм до 65 мм
Діаметр рулону етикетки:
макс 125 мм
Довжина етикетки:
від 20 мм
Габаритні розміри:
290х96х160 мм
Вага:
610 г

Не знайдено дописів

Написати відгук

Буклет (OpenData.pdf, 2,147 Kb) [Завантажити]

Персональний менеджер

Людмила Кисіль

менеджер із продажу

Людмила Кисіль

менеджер із продажу

  • 044 536-18-59 (вн. 104)
  • l.kysil@gera.com.ua

Залишити запит