Попередження Для забезпечення високого рівня обслуговування на цьому сайті використовуються куки (cookies). Продовжуючи його використання, ви погоджуєтеся з тим, що куки (cookies) будуть зберігатися на вашому комп'ютері: Прийняти
Зв'язок
email
Мова
Увага! Відновлення роботи компанії Гера.

18/04/2022

Шановні партнери та друзі!

В цей складний для всіх нас час ми прийняли рішення відновити роботу компанії, але з деякими обмеженнями. Починаючи з 18 квітня 2022 року ми відновили роботу виробництва та логістики, а наші менеджери готові допомогти з замовленнями та консультаціями. По всім раніше відвантаженим замовленням та розрахункам Ви можете зателефонувати або написати своїм менеджерам, якщо маєте прямий контакт з ними. Або зателефонувати на єдині номери:

Відділ по роботі з партнерами та клієнтами: (044) 536-18-59

Сервіс та технічна підтримка: (044) 239-10-60

На жаль, не всі наші співробітники будуть працювати в центральному офісі, тому якщо Ви не змогли зв'язатись з Вашим менеджером або відповідальною особою, телефонуйте за вище вказаними номерами або пишіть на поштову електронну скриньку info@gera.com.ua

З урахуванням поточних обставин, ми впровадили деякі обмеження по часу роботи офісу та логістики.
Графік роботи (офіс та склад): пнд - птн з 10:00 до 16:00.

Про всі подальші зміни в роботі ми будемо повідомляти на сайті та на сторінці в Facebook.

Ми дуже сподіваємось, що у Вас і Ваших родин та близьких людей все добре і Ви готові далі співпрацювати з нами. Пробачте нам за будь-які незручності, ми знайшли в собі сили та готові співпрацювати та допомогати. Ми залишаємось з Вами!

Ми приносимо щирі співчуття тім, хто втратив близьких людей, або залишився без власного помешкання, був вимушений залишити Батьківщину. Але ми віримо в Перемогу України і швидке відновлення економіки та звичайного мирного життя українців.

З повагою та вірою у найкраще, Ваш колектив компанії “ГЕРА”!