Предупреждение Для обеспечения высокого уровня обслуживания на этом сайте используются куки (cookies). Продолжая его использование, вы соглашаетесь с тем, что куки (cookies) будут сохраняться на вашем компьютере: Принять
Связь
email
Язык
Сканер Datalogic QuickScan Lite QW 2100

Сканер Datalogic QuickScan Lite QW 2100 відноситься до серії сканерів QuickScan, яка чудово збалансована за всіма параметрами серед ручних сканерів загального застосування. Лінійний сканер-іміджер QuickScan Lite QW 2100 – це пристрій початкового рівня, спеціально розроблений для читання дуже широких та усічених штрих-кодів, які часто використовуються в деяких країнах.

Цей пристрій ідеально підходить для використання в умовах роздрібної торгівлі, легкої промисловості, обробки документів і рахунків, а також при наданні банківських і фінансових послуг. Цей невеликий, легкий та ергономічний сканер призначений для повсякденного використання.

Він впевнено розпізнає і зчитує більшість лінійних кодів і має широкий кут читання у поєднанні з ширшою лінією сканування, що забезпечує зчитування довгих і широких штрих-кодів, які зазвичай зустрічаються на рахунках комунальних послуг і часто використовуються виробниками електронних компонентів. Крім того, лінія сканування стала тоншою і яскравішою, це дозволяє користувачам зчитувати з широким кутом без необхідності збільшення відстані сканування.

Сканер штрих-коду Datalogic QuickScan Lite QW 2100 оснащений спеціально розробленою для нього легкою складною підставкою, яка може використовуватися як утримувач, а її гнучка голівка дозволяє регулювати кут нахилу за бажанням.

Іміджер QW2100 випускається з двома варіантами інтерфейсу: USB або Keyboard Wedge / RS-232 і поставляється в різних варіантах: можна замовити лише сканер або ж набір, що включає сам іміджер, комунікаційний кабель і підставку для автоматичного режиму сканування. Програмний конфігуратор Datalogic AladdinTM дозволяє легко налаштувати всі параметри іміджера навіть недосвідченим користувачам.

Читать все описание
Производитель:
Datalogic
RS 232 (COM):
Нет
USB:
Есть
Декодируемые штрих-коды:
1D
Класс защиты:
IP42
Макс. дальность считывания:
600мм
Подставка:
Есть
Скорость считывания:
400 скан/сек
Тип сканера:
Ручной
Тип считывателя:
Image (фото)
Удароустойчивость:
Падение с высоты 1.5 м
Интерфейсы подключения:
USB
Рабочая температура:
от 0 до +50°C
Влажность:
От 0 до 95 % (при отсутствии конденсата)
Габаритные размеры:
170 х 65 х 70 мм
Вес:
119 г
Гарантия:
36 месяцев
Внимание!:
Модели и технические характеристики оборудования могут быть изменены без предварительного уведомления.

Сообщения не найдены

Написать отзыв

Менеджер Отдела

Олена Марченко

Менеджер із продажу

Олена Марченко

Менеджер із продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 103)
  • e.marchenko@gera.com.ua

Оставить запрос