Зв'язок
email
Мова

Етикетки контролю відкриття (захисні, саморуйнуються, гарантійні або пломбові етикетки)


Етикетки контролю відкриття призначені для контролю несанкціонованого доступу до захищамого товару або відкриття обладнання (або його елементів), що знаходиться на гарантії або сервісному обслуговуванні.

Основна властивість гарантійних етикеток - їх повна або часткова руйнація при спробі відклеювання. Зняти таку етикетку, наприклад, з опломбованого обладнання для несанкціонованих маніпуляцій і наклеїти її назад неможливо (як і переклеїти з одного виробу на інший): це призводить до необоротної зміни зовнішнього вигляду наклейки і є незаперечним доказом несанкціонованого розкриття.

Галузь застосування

  • Маркування різного устаткування (на гарантійному обслуговуванні)
  • Захист від втручань в роботу еталонних приладів
  • Інвентарні номерні наклейки
  • Пломба для фіксації факту відкриття упаковки

Фахівці компанії «Гера», виходячи з усіх вимог замовника, його можливостей і особливостей захистного об'єкта, завжди готові запропонувати найефективніші рішення для захисту несанкціонованого доступу.

Матеріали

Етикетки контролю відкриття виробляються будь-якого розміру і форми за вимогами замовника зі спеціальних самоклеючих плівкових матеріалів:

  • Матеріал РОЗШАРЮВАЛЬНИЙ – FASSON FOAMTAC – спінений полістирол з покриттям із прозорого полістиролу. Особливе нанесення шару піни цього матеріалу забезпечує захист, яка явно показує наявність спроб відкриття. Рекомендуємо застосовувати для умов підвищеної вологості. Якість термотрансферного відбитка оцінюється як хороший, але цей матеріал не бажано використовувати для друку дрібного тексту або штрих-коду.
  • Матеріал ШАХОВИЙ – FASSON PET VOID CHECK MATT CHROME – матова плівка з прозорого поліестеру з суцільною металізацією зворотного боку. При спробі відклеювання формується приховане контрольне зображення «шахматка», яке стає видимим тільки після зняття наклеєною етикетки, що дозволяє помітити ознаки несанкціонованого розкриття з лицьового боку етикетки. Спеціальне покриття на лицьовій стороні матеріалу забезпечує якісний друк. Даний матеріал рекомендується для друку дрібного тексту або штрих-коду.

Мінімальний тираж: 500 шт

Персональний менеджер

Анна Волевач

Керівник відділу

Анна Волевач

Керівник відділу

  • 044 503-79-01 (вн. 222)
  • a.volevach@gera.com.ua

Залишити запит