Зв'язок
email
Мова

Ювелірні бірки


Ювелірна бірка (ювелірний ярлик) — мініатюрна, але гранично інформативна табличка, яка містить необхідні дані про ювелірний виріб, до якого вона прикріплена. Крім того, що ювелірна бірка є обов'язковим елементом продажу ювелірного предмета, вона також підкреслює стиль і якість пропонованої продукції. Це важливий засіб рекламної підтримки продукту, потужний важіль торгівлі і вагомий засіб спілкування зі споживачем. Тому, виробництво ювелірних бирок вимагає більш пильної уваги до розробки дизайну, якості друку і матеріалів.

Наші технологічні можливості дозволяють застосовувати:

  • Одно- або двосторонній флексодрук (до 8 кольорів)
  • Нумерацію
  • Вибіркове лакуванняу
  • Тиснення золотом і сріблом
  • Ламінування
  • Перфорацію на відрив або згин.

Використовуючи рулонні повнокольорові заготовки бирок з попередньою печаткою зображень, логотипів та багато іншої корисної інформації, можна в подальшому наносити змінну інформацію за допомогою принтерів друку етикеток. В якості такої змінної інформації, як правило, виступає назва, артикул товару, вага, ціна, штрихкод, а також інші характеристики ювелірного виробу. Всі необхідні дані готуються за допомогою інформаційної бази підприємства. Принтери друку дозволяють зробити друк бирок в одиничному екземплярі або тиражувати в будь-якому необхідній кількості. Також можна виконати персоналізацію бирок: друк наскрізної нумерації з певним кроком, змінних штрихкодів на кожній бирці, що особливо актуально, коли необхідно вести облік кожної одиниці товару.

Ми пропонуємо також економний варіант - універсальні бирки білого кольору, з можливістю нанесення всієї необхідної інформації у нас у відділі оперативного друку або самостійно за допомогою термотрансферного принтера. Також у відділі оперативної термотрансферного друку можна виготовити невеликі тиражі (від 500 шт) з нанесенням нескладного кольорового зображення.

Матеріали

Для виготовлення ювелірних бирок використовуються різні матеріали: картон, термокартон, папір, синтетичні матеріали. Картонні бірки значно дешевше синтетичних, але поступаються їм в зносостійкості. З метою підвищення зносостійкості картонних бирок можна додатково використовувати ламинацию. Для виготовлення рулонних заготовок ювелірних бирок за допомогою флексодруку ми пропонуємо картон щільністю (220 г/м2).

Персональний менеджер

Людмила Туренко

Менеджер відділу

Людмила Туренко

Менеджер відділу

  • 044 503-79-01 (вн. 130)
  • l.turenko@gera.com.ua

Залишити запит