Зв'язок
email
Мова

Кришки з алюмінієвої фольги


Кришки з алюмінієвої фольги (платинки) застосовуються для запаювання пластикових і картонних стаканчиків при упаковці широкого асортименту рідких і в'язких харчових продуктів. Перш за все, це молочна і масложирова продукція, дитяче харчування, продукти швидкого приготування, креми, джеми, мед та інші. Сторона фольги без печатки може безпосередньо контактувати як з харчовими продуктами, так і з ліками, тому може використовуватися у фармацевтичній промисловості.


Основні переваги використання кришок з алюмінієвої фольги:

  • Відмінні бар'єрні властивості, що перешкоджають проникненню вологи, кисню, світла, бактерій;
  • Гігієнічність - виключається фарбування, зміна смаку і запаху продуктів;
  • Хороша термостійкість і теплопровідність дають можливість теплової обробки, стерилізації продукції, а також зберігання глибоко заморожених продуктів.

Компанія «Гера» пропонує послуги повноколірного друку кришок з алюмінієвої фольги з термолаком, для запаювання до пластикових склянок. При виготовленні алюмінієвих кришок використовуємо тільки перевірені матеріали і фарби, відповідні найсуворішим вимогам ЄС. Такі алюмінієві кришки безпечні і відповідають всім вимогам гігієни харчової промисловості.

Для виробництва фольгованих кришок, найбільш пристосованих до форми упаковки харчового продукту, ми використовуємо 4 найпопулярніші форми вирубки:


75мм х 75 мм
95мм х 95мм
83мм х 122мм

Персональний менеджер

Светлана Бочарникова

Керівник відділу поліграфії

Светлана Бочарникова

Керівник відділу поліграфії

  • 044 503-79-01 (вн. 129)
  • s.bocharnikova@gera.com.ua

Залишити запит