Зв'язок
email
Мова

Дизайн-студія компанії "GERA"

ПРО СТУДІЮ


Представляємо вашій увазі дизайн-студію ТОВ «Гера» - успішний, професійний відділ однойменної компанії, що має чітку, перевірену часом технологію реалізації проектів будь-якого рівня складності. Тут воєдино сплелися наш креативний досвід, професіоналізм і чудові технічні можливості, адже вже більше 10 років наша компанія виробляє різноманітну високоякісну поліграфічну продукцію.

Наш креативний відділ - ваш надійний і розуміючий партнер, готовий запропонувати Вам безліч ексклюзивних дизайнерських ідей і втілити в життя будь-яке нестандартне рішення такого рівня, якість якого гідно найвищої оцінки.

Індивідуальний підхід до кожного з клієнтів дозволяє нам своєчасно завершувати будь-які проекти відповідно до вимог і побажань замовника, який, отримавши готовий продукт, остаточно переконується в компетентності та професіоналізмі фахівців студії.

До слова, ми економимо не тільки Ваш час, але і Ваші гроші - за допомогою пропозиції розумних рішень. Дизайнери студії розроблять для Вашої продукції оригінальний дизайн, що запам'ятовується, що, в свою чергу, допоможе Вам у найвигіднішому ракурсі представити свою компанію і продукцію широкому колу ділових партнерів, а також залучити нових клієнтів.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ


Ми надаємо широкий спектр послуг, охоплюючи більшу частину ринку індустрії дизайну:

  • Корпоративний стиль - розробка логотипу, створення фірмового стилю.
  • Поліграфічний дизайн - календарі, візитки, листівки, буклети, брошури, каталоги, папки, плакати, блокноти, конверти, листівки, періодичні видання, книги, бланки фірмові, POS-матеріали, грамоти та сертифікати, запрошення, дисконтні картки тощо.
  • Дизайн упаковки - розробка стилю упаковки, етикеток, пакетів і т.д.
  • Дизайн зовнішньої реклами - біг-борди, вивіски та ін.

ПОРТФОЛІОАКЦЕНТ СЕЗОНА


В нашій ділової реальності є дуже важливий і необхідний атрибут - календар.

Календар - це прекрасна і недорога можливість протягом року ненав'язливо нагадувати про свою компанію вашим бізнес-партнерам.

На сьогоднішній день вибір календарів, з усією їх різноманітністю, універсальністю і пишністю, більш ніж величезний. І особливо популярний цей чудовий іміджевий продукт перед Новим Роком - коли колегам в якості корпоративного подарунка подається фірмовий календар.

Це відмінний рекламний хід: весь рік ваш календар працює разом з вами!

Особливу увагу тут слід приділити дизайну, який передбачає унікальність - ніхто не повинен подарувати подібне!

Дизайн-студія ГЕРА - сучасне креативне агентство, що випускає красиві ідеї і здатне правильно їх реалізувати.

Процес виготовлення якісного, практичного та стильного календаря дуже трудомісткий - тому проект по його здійсненню необхідно почати задовго до самих свят або заходів. Бо скрізь встигає той, хто нікуди не поспішає.

Дизайн-студія ГЕРА із задоволенням розробить яскравий і неординарний макет для будь-якого, обраного Вами, типу календарів:

  • Настільні.
  • Настінні.
  • Квартальні.
  • Кишенькові.

Професійна дизайн-студія ГЕРА уособлює собою провідні рекламні технології та свіжі ідеї. Команда творчих особистостей зуміє віртуозно вирішити нестандартну задачу і створити для Вас щось нове і неординарне.

Коментарі

Нове повідомлення

Персональний менеджер

Людмила Туренко

Менеджер відділу

Людмила Туренко

Менеджер відділу

  • 044 503-79-01 (вн. 130)
  • l.turenko@gera.com.ua

Залишити запит