Зв'язок
email
Мова

Самоклеюча етикетка в рулонах для термодруку (термоетикетки)

Етикетки виготовляються зі спеціальної термобумаги, чутливої до нагрівання або іншими словами, з термочутливим шаром. Інформація наноситься методом термодруку за допомогою друкувальних пристроїв - термопринтеров або терезів з чекодруком.

Принцип термодруку полягає в тому, що друкуюча головка принтера нагрівається, торкається термобумаги, і під впливом високої температури на папері проявляється зображення.

Це простий, економний і зручний спосіб виготовлення наклейок, що застосовується для нетривалого маркування продукції. Клейовий шар забезпечує надійне наклеювання етикетки практично на будь-яку поверхню.

Етикетки рекомендується застосовувати для:

  • маркування продукції з нетривалим терміном реалізації;
  • маркування товарів, які зберігаються в закритих приміщеннях, де неможливо потрапляння на етикетки прямих сонячних променів або вологи.

Компанія «Гера» пропонує такі види термоетикеток:

  • Т.Eco (Термічний Економний) - термоетикетки без захисного покриття, які підходять для маркування товарів і продуктів харчування c обмеженим терміном реалізації. Такі етикетки чутливі до вологи, високої температури (етикетка чорніє, зображення тьмяніє), стирання. Термін життя етикетки до одного року за умови використання її в закритих приміщеннях.
  • Т.Top (Термічний Покращений) - дорожчий, але зате і більш захищений вид термоетикетки. Ідеально підходить для маркування товарів тривалого зберігання, транспортування, підвищеної вологості, тому що поверхня етикетки ТОР захищена тонкою полімерною плівкою, яка продовжує термін її служби і оберігає від стирання.

Персональний менеджер

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит