Зв'язок
email
Мова

Самоклеюча етикетка в рулонах

Найпоширеніший, на сьогоднішній день, вид етикеток - самоклеючі етикетки. Вони використовуються практично у всіх галузях промисловості і особливо - в торгівлі.

Переваги самоклеючої етикетки:

  • можливість використання широкого спектру паперових і полімерних матеріалів, що дозволяє виготовити етикетку для маркування різної продукції;
  • різноманітність форм і видів етикеток;
  • можливість нанесення великої кількості інформації;
  • відсутність проблем з підбором і використанням клейових складів;
  • міцність наклеювання: самоклеючі етикетки міцніше тримаються на упаковці за рахунок того, що клей не висихає і завжди залишається в'язким. Крім того, клей наноситься на всю поверхню етикетки, а значить, дуже міцно приклеюються кути;
  • зручність нанесення на тару і упаковку.

Однією з різновидів етикеток є самоклеючі етикетки в рулоні, найбільш зручний і економічний спосіб маркування. Вони зручні в застосуванні і при транспортуванні. Етикетка в рулоні дозволяє виконувати маркування товару як вручну, так і за допомогою аплікаторів (ручних, напівавтоматичних і автоматичних).

Самоклеючі етикетки в рулонах використовуються для опису і маркування товарів, друку наклейок, цінників, рекламних, інформаційних, послідовно пронумерованих етикеток. Добре зарекомендували себе в якості термоетикетки для електронних ваг.

Вся необхідна інформація наноситься на етикетку за допомогою термо- і термотрансферних принтерів, які найкращим чином пристосовані для створення якісного друку штрих-кодів.

Самоклеючі етикетки складаються з поверхневого шару, паперовій або синтетичної основи, клеїть шару і підкладки. Різноманітність розмірів і конфігурацій досягається шляхом використання різних висічених форм. Наша компанія має великий вибір готових форм, а також можливість виготовити нову - за бажанням замовника.

Залежно від способу друку, за допомогою якої буде наноситися змінна інформація, самоклеючі етикетки поділяються на види:

  • термоетикетки - для термодруку;
  • етикетки для термотрансферного друку.

Вибір матеріалу етикетки залежить від призначення і області її застосування. Ми пропонуємо різні види матеріалів: паперу і плівки в рулонах на основі, що само клеїться.

Висококваліфіковані фахівці компанії «Гера» порадять вам оптимальний вибір матеріалів для виготовлення етикеток і кращий спосіб нанесення зображення, виходячи з особливостей товару.

Персональний менеджер

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит