Зв'язок
email
Мова

Фарбувальні стрічки (ріббони)

Компанія «Гера» по праву може вважатися піонером у впровадженні термотрансферного способу друку в Україні, а також безумовним лідером в області асортименту і якості що поставляється обладнання та витратних матеріалів. За останні десять років нами накопичений колосальний досвід в термотрансферной технології друку.

З розвитком ринку маркування, розширюється і спектр наших пропозицій українським виробникам.

Компанія «Гера» пропонує широкий асортимент фарбувальних стрічок (ріббонов), які використовуються в якості витратного матеріалу в різних друкуючих пристроях:

  • принтерах етикеток - ріббони для термотрансферного друку;
  • принтерах пластикових карт;
  • принтерах для друку за гнучкими упаковок - ріббони для гарячого тиснення.

Вибір витратних матеріалів, які необхідно використовувати для маркування продукції, залежить від того, яку інформацію ви збираєтеся наносити і за допомогою якого устаткування. Дані види ріббонов підбираються індивідуально, залежно від виду матеріалу упаковки, умов зберігання продукції, вимог до стирання змінної інформації, нанесеної копіювальною стрічкою на упаковку.

Безумовною перевагою співпраці з компанією «Гера» є те, що ви зможете отримати від наших експертів комплексне рішення маркування (консультації, обладнання, матеріали, дизайнерські та поліграфічні послуги, сервісне обслуговування) з одних рук.

Персональний менеджер

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит