Зв'язок
email
Мова

Маркування рослин

Устаткування для маркування рослин

Основою рішення є термотрансферні принтери етикеток, призначені для нанесення інформації (штрих-код, текст, дата, графічні зображення) на різні рулонні матеріали. В якості таких матеріалів застосовуються - самоклеючі етикетки, бирки, текстильні ярлики і ін. Виходячи з вашої потреби - тираж, обсяг інформації і складність тексту, - ми запропонуємо Вам саме ту модель принтера, яка буде ідеально відповідати рівню складності вашого виробництва і бажаної собівартості етикетки . Друк бирок в цьому випадку буде простим завданням.

Матеріали для маркування рослині

Компанія ГЕРА пропонує кілька матеріалів для маркування рослин:

  • Бирка «Петелька»
  • Бирка «Парканчик» / «Кілочок»
  • Самоклеюча етикетка

Бирка «Петелька» застосовуються для маркування саджанців розсади та для рослин у вазонах. Гнучкість і легкість бірки оптимальні для зручного кріплення до стовбура або стебел рослин. Основа бирок - щільний полімерний матеріал А1Но1ш, стійкий до руйнуючих дій навколишнього середовища. Особливістю даного матеріалу є відмінна якість і стійкість термотрансферного друку. Бірки намотуються в рулон по 3, 4 або 5 струмків, що забезпечує максимальну продуктивність принтерів. Лінії вертикальної і горизонтальної перфорації дозволяють легко відокремлювати бирки один від одного.

Бирка «парканчик» / «Кілочок» використовується для маркування рослин у вазоні. Виготовляється з жорсткого РЕТ- матеріалу, що дозволяє легко вставляти бирку в ґрунт. Так само стійка до розривів, вологи, забруднень, забезпечує довгострокове збереження нанесеної інформації.

Самоклеючі етикетки застосовуються для маркування визнав, коробок, палет, пакетів з ґрунтом або добривами. Дозволяють друкувати акції і адресні наклейки, попереджувальні написи і багато іншого. Самоклеючі етикетки виробляються як паперові, так і плівкові (ПП, ПЕ). Компанія ГЕРА пропонує великий асортимент етикеток різної форми і розмірів, а також виробляє друк наклейок, етикеток «під замовлення».

Переваги:

  • Висока стійкість бирки і віддрукованих на них зображень до природних дій: вологи, температури, прямих сонячних променів, забруднень.
  • Можливість нанесення великої кількості інформації (штрих-код, назва, сорт, поради по догляду, а також логотип, адреса і т.д.).
  • Легке і зручне закріплення на товар.
  • Міцність полімерного матеріалу бирки забезпечує надійність маркування і виключає її втрату або псування.
  • Пломбування бирки дозволяє виявити спроби підміни і шахрайства.

Область застосування: теплиці, розплідники, садівничі господарства, оптова та роздрібна торгівля товарами для садівництва.


Персональний менеджер

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

Марина Ковылина

Керівник відділу витратних матеріалів

  • 044 503-79-01 (вн. 122)
  • m.kovylina@gera.com.ua

Залишити запит