Зв'язок
email
Мова
Ваги Mettler Toledo bPlus : gera

Mettler Toledo BPlus - це ергономічні та надійні ваги для роздрібної торгівлі, які завойовують серця та довіру операторів завдяки надійності та простоті використання. Ваги BPlus призначені для продуктових магазинів та супермаркетів, які висувають високі вимоги до якості та надійності обладнання, з яким вони працюють. Їх досконалий пристрій та інтелектуальне програмне забезпечення суттєво спрощують процеси управління зважуванням, продажами та категоріями та дозволяють економити час день у день.


BPlus Невеликі деталі. Велика різниця

BPlus ідеально підходить для роздрібних продавців, які планують інвестувати розумно у нові технології, які допоможуть їм зосередитись на тому, що дійсно важливо: продажах та прибутку. Ось чому кожна частина ваг METTLER TOLEDO bPlus ретельно спроектована, щоб надати вам визначні переваги. Тому що різниця у деталях.

Будьте готові до майбутнього із новітніми технологіями, захистіть свої інвестиції. BPlus володіє зручною та гнучкою клавіатурою, меншим споживанням потужності в режимі очікування та дозволяє швидко змінювати рулони етикетки. BPlus поєднує в собі простоту та зручність у роботі та високу функціональність, тим самим встановлюючи новий стандарт продуктивності у своєму класі.

Простота в експлуатації

Користувачеві, що використовує попередні версії ваг, сподобається логічна структура меню для спрощеної навігації, швидша та гнучка клавіатура та розширені функціональні можливості: bPlus продовжує історію успіху шкал друку міток METTLER TOLEDO.

Якість

BPlus виправдовує всі очікування, пов'язані з якістю. Стильний дизайн, високоякісні компоненти, неймовірно швидкий принтер та алюмінієвий корпус, плюс ретельно продумані деталі у сукупності створюють відчутну різницю як.

Інтелектуальне управління

Оновлюйте прошивки та конфігурації та оптимізуйте час завдяки безперебійній роботі системи з багатофункціональним програмним забезпеченням. Крім того, bPlus забезпечує зручне настроювання та оновлення конфігурацій через USB.

Оптимізований робочий процес

Зручне перемикання між обслуговуванням та попередньою упаковкою, підтримка QR-коду, автоматичне розпізнавання форматів міток, швидке управління цінами та онлайн-знижками – та багато іншого! Програмне забезпечення ваг bPlus поєднує нові технології з досвідом, що призводить до оптимізації робочих процесів у будь-якій ситуації.

Простий догляд (режим "Propre" або "Easy cleaning")

Вагова пластина з нержавіючої сталі легко очищається, а корпус виконаний з алюмінію з ударостійкими та стійкими до подряпин поверхнями, в корпусі відсутні щілини, що виключає попадання пилу та вологи всередину корпусу.

Відмінна читаність

РК-дисплей має надзвичайно широкий кут огляду, екран із високою контрастністю з додатковою текстовою лінією. Відповідно чіткість навіть у яскраво освітлених магазинах чи навпаки (у складних умовах освітлення).

Зниження витрат на енергію

При тривалих паузах в роботі bPlus автоматично переходить в енергозберігаючий режим очікування, але швидке натискання будь-якої клавіші - і вага знову готова до дії.

Швидка зміна паперу

Заміна рулону паперу – швидкий та простий процес завдяки зручному доступу до блоку принтера зверху.

Гнучка розкладка клавіатури

70 індивідуально настроюваних встановлених клавіш PLU, кожна з яких може бути названа двічі, а також додаткові функціональні клавіші, що настроюються, дають співробітникам відділу продажів швидкий доступ до асортименту продукції. Всі мембранні клавіші мають чітку точку тиску для забезпечення безпомилкової роботи.

Швидкий друк етикеток

Високошвидкісний принтер на вагах bPlus забезпечує високий темп обслуговування, щоб максимально збільшити продаж. Друк дрібного шрифту, штрих-кодів, вертикальний друк.

Зручне керування даними

Мережеве підключення через локальну мережу або бездротову мережу з автоматичним резервуванням даних у режимі реального часу. Передача даних та оновлення конфігурації через USB-накопичувачі.

Оптимальна підтримка у категорії свіжих продуктів

  • Швидке зважування, обслуговування та маркування, що відповідає сучасним вимогам
  • Перевірене, надійне програмне забезпечення, доповнене функціями наступного покоління
  • Сумісність із попередніми версіями ваг дозволяє співробітникам, знайомим із застарілими вагами METTLER TOLEDO, працювати з новими вагами
  • Інтелектуальні програмні рішення дозволяють запускати ваги bPlus та попередні версії ваг в одному магазині
  • Професійне програмне забезпечення для ПК для інтеграції із системою ERP
  • Інтелектуальне управління для забезпечення оптимальної цілісності даних та працездатності ваг
Читати весь опис
RS 232 (COM):
Так
USB:
Так
Виробник:
Mettler Toledo
Дискретність (d):
2/5 г
Дисплей:
7-дюймовий РК-дисплей
Додатково:
Wi-Fi, друк на lanerlass label
Живлення:
100-240B, 50/60 Гц
Клавіатура:
98 клавіш
Клавіші швидкого виклику PLU:
140
Клас точності:
III
Колір:
Темно-сірий
Корпус:
Литий алюмінієвий
Мінімальна межа зважування:
40 г
Найбільша межа зважування:
6/15 кг
Пам'ять:
32 MB
ПЗ:
Scale manager
Споживана потужність:
<0,5 Вт в режим очікування
Ширина рулону етикетки:
65 мм
Тип друку:
Термодрук
Ширина друку:
56 мм
Швидкість друку:
125 мм/с
Інтерфейси підключення:
2 х RS232; Ethernet; 2 х USB; RJ11 (12B)
Діаметр рулону етикетки:
120 мм
Габаритні розміри:
523 х 390 х 520 мм
Гарантія:
12 місяців

Посібник з метрології (Руководство_по_метрологии.PDF, 2,680 Kb) [Завантажити]

Буклет (bPlus.pdf, 840 Kb) [Завантажити]

Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Галина Бекджанова

Менеджер з продажу

Галина Бекджанова

Менеджер з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 108)
  • g.bekdzhanova@gera.com.ua

Залишити запит