Зв'язок
email
Мова
Принтер Toshiba TEC B-EX4T2 : gera

Новий принтер Toshiba B-EX4T2 — один із найшвидших промислових принтерів. Його максимальна швидкість друку – 300мм/с (12 дюймів/с) дозволяє надрукувати 1000 етикеток розміром 58мм х 40мм лише за 3 хвилини.

Навіщо потрібна така висока швидкість друку? По-перше, досить часто виникає потреба в дуже стислий термін маркувати значну партію продукції. Така ситуація може виникнути в момент приходу товару складу або в момент переміщення товару з виробничого цеху складу. По-друге, висока продуктивність принтера дозволяє практично не витрачати час на друк етикеток. Це означає, що співробітник компанії не буде з ранку до вечора сидіти біля принтера, а зможе виконати більш необхідні операції.

Друкувальна головка принтера – це досить дорогий елемент конструкції. Уникнути його періодичної заміни не можна. Якщо хочете, то доречно порівняти друкувальну головку з гальмівними колодками автомобіля. І в тому, і в іншому випадку неминуча причина зношування - це тертя. Етикетки або фарбувальна стрічка в процесі друку труться об головку і «стирають» її. Питання лише у тому, як часто доведеться її міняти. Більшість виробників термотрансферних принтерів вказують, що ресурс головки становить 50 км. Це означає, що однієї головки вистачить, щоб надрукувати таку кількість етикеток, яка поміститься у безперервній стрічці завдовжки 50 км. Друкувальна головка нового принтера Toshiba B-EX4T2 має ресурс 75км. Таким чином, витрати на обслуговування принтера виявляються в 1,5 рази меншими, ніж витрати на обслуговування принтерів-конкурентів. При цьому для заміни голівки не потрібно жодних спеціальних інструментів та навичок.

Також необхідно відзначити, що максимальну якість друку (або роздільну здатність) принтера Toshiba B-EX4T2 можна підвищити в будь-який момент часу. Стандартна якість друку більшості термотрансферних принтерів – 203dpi (точок на дюйм) або, що те саме – 8 точок на міліметр. Разом з тим, для друку дрібного тексту або двомірного штрих-коду може знадобитися чіткіший друк з роздільною здатністю 300 dpi або навіть 600dpi. Щоб змінити якість друку принтера B-EX4T2 з 203dpi на 300 або 600dpi, достатньо придбати головку з необхідною роздільною здатністю та встановити її в принтер. Пристрій сам визначить параметри друкувальної голівки та налаштує принтер належним чином.

Промисловий принтер етикеток у багатьох випадках є ресурсом, що розділяється – етикетки на ньому друкують різні співробітники, що працюють в єдиній локальній мережі. Якщо так, принтер повинен бути обладнаний мережевим інтерфейсом. У той час, як більшість виробників пропонують мережний інтерфейс для своїх принтерів за додаткову плату, Toshiba обладнала ним новий принтер B-EX4T2 безкоштовно. Навіть базова модифікація пристрою може бути підключена до локальної мережі. Крім того, принтер можна підключити до індивідуального комп'ютера за інтерфейсом USB.

У новий принтер Toshiba TEC B-EX4T2 вміщується не тільки стандартний рулон стрічки довжиною 600м, але також і рулон довжиною 800м. Заправлений одного разу, такий рулон дозволить надрукувати понад 7500 етикеток розміром 100мм х 100мм. Тільки після цього потрібно встановити новий рулон фарбуючої стрічки. Не зайвим буде нагадати, що конкуруючі моделі передбачають використання рулонів фарбуючої стрічки з намотуванням не більше 450м.

Читати весь опис
Виробник:
Toshiba

Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Светлана Куцопалова

Менеджер з продажу

Светлана Куцопалова

Менеджер з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 242)
  • s.kutsopalova@gera.com.ua

Залишити запит