Зв'язок
email
Мова
POS монітор FEC AM-1015R : gera

POS-монітор FEC AM-1015R може стати чудовим рішенням при автоматизації закладів громадського харчування, магазинів та підприємств з надання різноманітних послуг. Сучасний дизайн без рамки (на кшталт планшета), сенсорне управління та широкі налаштування користувача сприятимуть зручній та швидкій роботі оператора з будь-якою програмою автоматизації.

15-дюймовий екран є оптимальним для POS-обладнання: він досить компактний, щоб не захаращувати робоче місце і одночасно інформативний для відображення великої кількості даних на екрані в хорошій роздільній здатності (1024x768) і з відмінним кутом огляду.

Сенсорний монітор FEC AM-1015R призначений спеціально для активної експлуатації у сфері POS. Жоден планшет не впорається тривалий час з активними навантаженнями у не надто сприятливих умовах роботи. Спеціально сконструйований монітор має високі показники захисту від вологи та пилу, відмінну зносостійкість резистивної сенсорної панелі та надійний корпус. Також варто додати, що монітор FEC AM-1015R має п'ятипровідний екран, який відрізняється більш надійною конструкцією та економією електроенергії.

Екран FEC AM-1015R кріпиться на підставці з литого алюмінію, яка має всередині порожнину для розміщення інтерфейсних кабелів. Горизонтальна частина підставки має прогумовані ніжки, що перешкоджають ковзанню монітора і забезпечують відмінну стійкість. Спеціальний механізм регулює зміну кута нахилу екрана в зручному для оператора положенні.

Товщина екрана з рамкою не перевищує 3,5 см, тому цю модель можна розмістити на стіні. Підставка при цьому замінюється на стандартне кріплення VESA 100х100 мм. У корпусі монітора для цього є монтажні отвори, але сам механізм купується окремо.

Монітор FEC AM-1015R може бути доповнений навісним периферійним обладнанням: зчитувачем магнітних карток, сканером відбитка пальця та інше. Таке обладнання купується окремо, але місце під його монтаж вже цілком передбачене.

POS-монітор FEC AM-1015R обладнаний резистивною сенсорною панеллю, проте у нас можна купити аналогічну модель, але має ємнісну сенсорну панель у комплекті (FEC AM-1015C). Основна відмінність – це ресурс та зносостійкість. Ємнісна сенсорна панель практично на порядок перевершує резистивну за цими показниками.

Читати весь опис
Виробник:
FEC
Дисплей:
РК TFT 15”
Живлення:
50Вт (12В/4,16A) через адаптер
Колір:
Чорний із сріблястими вставками
Корпус:
Алюмінієве лиття та пластик
Кріплення:
VESA100x100mm
Кут нахилу, град.:
15–85
Меню керування:
OSD Screen Display
Ресурс сенсорної панелі:
50 млн дотиків в одну точку
Розширення:
1024 х 768
Сенсорна панель:
5-Wire Resistive Touch
Тип монітора:
Сенсорний
Тип сенсорної панелі:
Резистивна
Яскравість, лк:
350
Інтерфейси підключення:
12V DC Jack in, VGA, DVI, USB in Type B, Audio
Робоча температура:
0°C … +50°C
Вологість:
20–80%
Габаритні розміри:
367 x 195 x 315 мм
Вага:
4,2 кг
Гарантія:
12 місяців

Не знайдено дописів

Написати відгук

Персональний менеджер

Дмитрий Дащенко

Менеджер з продажу

Дмитрий Дащенко

Менеджер з продажу

  • 044 503-79-01 (вн. 110)
  • d.dashchenko@gera.com.ua

Залишити запит