+38 (044) 536-18-59

Пн-Пт 9 - 18 | Сб-Нд - вихідний

info@gera.com.ua

Зв'яжіться з нами

Графік роботи на травневі свята

30/04/2021

Шановні партнери, друзі!

Прийміть щирі вітання зі світлими і радісними Травневими святами!

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, добрих і світлих помислів, а також завжди хорошого і весняного настрою!

Повідомляємо Вам про графік роботи компанії "ГЕРА" на період травневих свят.

Під час травневих свят компанія працюватиме з 5 по 7 травня.

З 1 до 4 та з 8 до 10 травня включно - вихідні.

З 11 травня ми працюватимемо за звичайним графіком.

З наступаючими святами!

З повагою, колектив компанії “ГЕРА”!

Графік роботи компанії "Гера" з 5 по 16 квітня

05/04/2021

Шановні колеги, партнери, друзі!

Повідомляємо Вам, що незважаючи на запровадження більш суворих обмежень у м.Києві з 5 по 16 квітня, компанія "ГЕРА" буде працювати в режимі чергування та створить умови максимального вирішення всіх ваших запитів і потреб.

Офіс та сервісний центр будуть працювати з 9 до 18 години (пн-пт робочі дні).

Відвантаження товару буде відбуватись лише в режимі доставки.

Всі питання будуть вирішуватись максимально оперативно та ефективно в умовах, котрі склались.

Бережіть себе, зберігайте спокій та будьте здорові!

Весняна акція "Тане сніг і ціни!"

04/03/2021

З 2 по 19 березня на обрані позиції в асортименті компанії "ГЕРА" діють ВЕСНЯНІ ЗНИЖКИ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ!
Принтер TSC TDP-225

за спеціальною ціною!
КУПУЙТЕ ОБЛАДНАННЯ MG ТА ОТРИМУЙТЕ В ПОДАРУНОК СКАНЕР SCANTECH!

MG-V545T.02 Scantech-ID SD380, USB


* Ціна діє на касовий апарат MG-V545T.02 лише в базовій комплектації (без блоку живлення та додаткових опцій).

Оновлення MG N707TS ver. MG-07.01

24/02/2021

Перший випуск РРО моделі MG N707TS з новою версією MG-07.01. Звертаємо Вашу увагу на те, що з 01.01.2021 випуск реєстраторів з версією MG-07 припинено.

Новий реєстратор суттєво не відрізняється від своєї старшої версії і, в цілому, може працювати без зайвих налаштувань з боку зовнішнього програмного забезпечення, але все ж таки це залежить від конфігурації і, можливо, що без налаштувань не обійтись.

Відмінності в апаратній частині:

 1. Новий, більш потужний процесор.
 2. Збільшено мікросхему пам'яті, яку використовує процесор.
 3. Механізм друку має довший шлейф, що дозволяє використовувати його без проміжної плати.
 4. Для внутрішнього таймеру тепер використовується батарейка на 3В замість акумулятора на 3.6В.
 5. Тепер реєстратор з версією MG-07.01 витримає підключення блоку живлення іншої напруги.
  Раніше заборонялось підключати блоки живлення з напругою вище 9В, а роз'єм використовувати стандартний при підключенні, наприклад 24В блоку від інших реєстраторів, це призводило до фатальних виходів з ладу. Нова версія реєстратора має захист від таких помилок та після підключення відповідного блоку живлення на 9В реєстратор буде працювати без помилок.
  Наголошуємо! Стара версія MG-07 - заборонено підключати блок живлення з напругою більше 9В.
 6. Блок живлення тепер необхідний мінімум на 3А.
 7. З'явилась можливість підключити внутрішній акумулятор для автономної роботи без блока живлення (всі необхідні елементи вже на платі, потрібен тільки акумулятор на 7,4В, як в 545 або інший, з більшою ємністю, номінальною напругою 7,4В та платою захисту)

Відмінності в програмній частині:

 • Збільшено кількість символів найменування товарів до 87, приведено у відповідність до MG-T787TL, MG-P777TL.
 • Збільшено кількість видів оплат до 10, приведено у відповідність до MG-T787TL, MG-P777TL.
 • Послідовність видів оплат змінено, приведено у відповідність до MG-T787TL, MG-P777TL.

А саме:
Версія MG-07 мала таку послідовність: 1.ГОТІВКА 2.КРЕДИТ 3.ЧЕКОМ 4.КАРТКОЮ
Тепер версія MG-07.01, приведено у відповідність до MG-T787TL, MG-P777TL, має таку послідовність: 1.КАРТКОЮ 2.КРЕДИТ 3.ЧЕКОМ 4.ГОТІВКОЮ 5. ОПЛАТА5 6. ОПЛАТА6 7. ОПЛАТА7 8. ОПЛАТА8 9. ОПЛАТА9 10. ОПЛАТА10

Якщо програмне забезпечення буде надсилати чек із оплатою готівкою по замовчуванню, а банківські картки будуть проводитись по кредиту, то реєстратор автоматично зробить оплату по готівковому виду, не зважаючи на його порядковий номер, а безготівкова оплата по кредиту не змінила послідовність. Але якщо ПЗ чітко вказує саме номер виду сплати готівкою або використовує оплату карткою, то виникнуть помилки.

Може використовуватись кілька шляхів рішення:

 • Налаштувати програмне забезпечення на відповідну послідовність під час використовування версії MG-07.01.
 • Використовувати конфігурацію реєстратора MG-T787TL, MG-P777TL з відключенням автоматичного обрізчика (якщо є можливість налаштовувати обрізчик).
 • Змінити послідовність видів оплат в реєстраторі.

Якщо Ви не знаєте як змінити види оплат в реєстраторі, то детальніше тут.

Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята!

30/12/2020

Шановні партнери, просимо взяти до уваги графік роботи нашої компанії в святкові дні!

Графік роботи в січні 2021:

 • 31.12.2020 – вихідний
 • 1.01.2021 – 3.01.2021 – вихідні
 • 4.01.2021 - 6.01.2021 – працюємо
 • 7.01.2021 – вихідний
 • 8.01.2021 – вихідний (переноситься 16.01.2021)
 • 11.01.2021 – 24.01.2021 – локдаун (почерговий графік)

ДОСЯГНЕННЯ GERA GROUP 2020

04/12/2020

2020 рік видався напрочуд насиченим, активним та, очевидно, не схожим на всі попередні. Спеціальні карантинні умови роботи та життя спіткали ринок, в тому числі й автоматизації бізнесу з самого початку весни. До різкого переходу з офлайн площини в онлайн адаптувались не всі. Проте, на вулиці панує цифрова ера і при правильному підході, використовуючи відповідні інструменти комунікації завжди є можливість організувати подібний перехід якнайбільш органічним та ефективним способом. Gera-Group справилась з поставленими завданнями та труднощами і в короткому дайджесті подій ми згадаємо головні здобутки Gera-Group за збігаючий рік.

Серія тематичних вебінарів

Gera-Group продемонструвала високий рівень компетенції з початком карантину перейшовши в онлайн площину. З травня до серпня місяця було проведено 8 тематичних, вузькопрофільних вебінарів. Глядачі онлайн-семінарів мали можливість дізнатись, зокрема, про техніку TM GEOS, реєстратори розрахункових операцій TM MG, принтери етикеток TSC, термінали збору даних CipherLab, програмне забезпечення до них та про витратні матеріали від Gera-Group. Число учасників вебінарів становить понад 500 рітейлерів та власників бізнесів, що фактично є підтвердженням успішності проведених онлайн заходів.

Виставка «Індустрія торгівлі 2020»

З 22 до 24 вересня, Kyiv Expo Plaza приймав у себе учасниківта гостей виставки «Індустрія Торгівлі -2020». Серед експонентів була і Gera-Group. Успіх участі в цій грандіозній події важко переоцінити. Gera-Group показала себе з найкращих сторін. Спеціалісти групи компаній на виставці змогли презентувати нові проектні рішення, продемонструвати концептуальний підхід у вирішенні питань замовників та більше розповісти всім бажаючим про діяльність Gera-Group. Детальніше про це ви можете дізнатись у презентаційному відео.

Сертифікація ISO

17 жовтня Gera-Group вкотре підтвердила відповідність своєї системи управління якістю високим вимогам стандарту ISO 9001:2015. Проходження планового аудиту та отримання нового Сертифікату засвідчують якість продукції, товарів та послуг сервісного та технічного обслуговування у відповідності до найвищих європейських норм та стандартів. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, а тому вважаємо за необхідне надавати послуги стандартизовані за найвищими показниками якості, чого й старанно дотримуємось.

Новинки обладнання

Gera-Group завжди радує своїми новинками і 2020 рік не став виключенням. За цей час значно поповнилась сім’я пристроїв торгової марки GEOS. Суттєво розширилась лінійка POS-терміналів, зокрема, було презентовано GEOS BOX 2, котрий одразу завоював прихильність клієнтів. Вже в грудні в продаж вийде новий, безпровідний сканер GEOS SD 582 BT та новий чековий принтер.

Важливим пунктом розвитку Gera-Group стало розширення асортименту витратних матеріалів, збільшення потужності виробництва та підвищення якості матеріалів, що у свою чергу підтверджує лідерські позиції компанії на ринку витратних матеріалів і дає змогу пропонувати споживачам найкращий продукт.

Вересень став місяцем запуску у продаж власного технічного рішення для великих торгівельних площ від Gera-Groupкаси самообслуговування SCO-01. Унікальність даної пропозиції полягає в оптимальній, з точки зору ергономіки, комплектації базового набору та додаванням широких можливостей при встановленні розширеної варіації.

На початок 2021 року планується продаж нового касового апарату MG 555, характеристики якого максимально адаптовані до потреб ринку. Також, навесні було презентовано розширювач інтерфейсів для РРО торгової марки MG, котрий здатний суттєво збільшувати функціональність касових апаратів.

Gera-Group як генеральний дистриб’ютор, якому довіряють всесвітньовідомі бренди у сфері автоматизації бізнесу, завжди репрезентує актуальні новинки продукції компаній TSC, CipherLab, OpenData, Mettler Toledo, Toshiba, HPC System, Argox тощо і має можливість заявляти ринку України найактуальніші рішення.

Плани на майбутнє

Плани на майбутнє Gera-Group не обмежені жодними рамками, ріст в галузі та прогрес виробництва – це фактори, на які завжди орієнтувалась група компаній. В цьому році було розпочато ряд перспективних комунікаційних проектів, котрі також планується покращувати та реалізовувати в послідуючому. Одним з яскравих прикладів подібних проектів може слугувати вже постійна рубрика на нашому Youtube каналі, «Технічна підтримка», з якої ви завжди можете почерпнути актуальну для себе інформацію. Вона буде розширюватись та включати в себе більший спектр відеооглядів та інструкцій по роботі з програмним забезпеченням.

Діяльність Gera-Group це щоденна кропітка праця над собою, покращення сервісних та технічних можливостей, розширення власної виробничої бази витратних матеріалів, створення нової візії та впровадження свого бачення в життя.

Безупинний прогрес та бізнес інновації майбутнього – це мета, ціль та спосіб реалізації наших прагнень і ми будемо раді, якщо ви розділите цей шлях розвитку разом з нами.

Компанія «ГЕРА» отримала сертифікат ISO 9001:2015

26/10/2020

Безперечна перевага продукції та послуг компанії «ГЕРА» - висока якість!

Це підтверджено не лише багаторічним досвідом роботи у сфері автоматизації бізнесу, мільйонами споживачів в Україні, а й міжнародним сертифікатами рівня ISO!

17 жовтня компанія «ГЕРА» вкотре підтвердила відповідність своєї системи управління якістю високим вимогам стандарту ISO 9001:2015. Проходження планового аудиту та отримання нового Сертифікату засвідчують якість продукції, товарів та послуг сервісного та технічного обслуговування у відповідності до найвищих європейських норм та стандартів.

Фахівці ТОВ «ГЕРА» підтвердили свою високу кваліфікацію відповідності вимогам ДСТУ ISO:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги» стосовно оптової торгівлі електронним обладнанням та його частинами, витратними матеріалами до нього, поліграфічною продукцією, виготовлення та оптової торгівлі етикетками, сервісного обслуговування (ремонту) електронного обладнання професійної призначення (коди ДКПП 46.19.10, 46.76.11, 46.52.12, 46.69.15, 13.96.17, 33.13.19).

Проходження верифікації відповідності вимогам ISO – результат кропіткої праці всього колективу компанії «ГЕРА». Пройти сертифікацію було важливо, але не менш важливо і надалі дотримуватись всіх впроваджень та наміченого курсу.

"Gera Group" братиме участь у виставці "Індустрія торгівлі 2020" (МАРГО)

18/09/2020

Дорогі наші партнери, колеги, друзі!

Група компаній "Gera Group" запрошує Вас відвідати наш стенд на Міжнародному форумі технологій та обладнання для торгівлі «Індустрія Торгівлі 2020» (МАРГО).
Виставка буде проходити з 22 до 24 вересня 2020 року.

Місце проведення:
виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»
Адреса: "КиївЕкспоПлаза", Житомирська траса, с.Березівка
Стенд: №В-841

Завантажити прес-реліз (pdf) >> https://gera.com.ua/images/companies/1/news/arhiv/...

Як добратись: Завантажити геолокацію>> https://www.google.com/maps/place/%D0%9A%D0%B8%D0%...


БІЗНЕС ІННОВАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО

Якими можуть бути бізнес технології майбутнього? Як вигідно і ефективно автоматизувати власний бізнес? – у відповіді на ці, та багато інших питань, ми щоденно намагаємось знайти найсучасніші рішення для задоволення потреб споживачів. Прагнення розвитку та безупинного прогресу вилились у комплексне бачення концепції автоматизації бізнесу, яке ми радо презентуємо на форумі «Індустрія Торгівлі 2020».

В цьому році «Gera Group» знову представить ряд технічних інноваційних приладів та додатків. Кожен, хто цікавиться новими ідеями, знайде їх 22-24 вересня, на стенді «Gera Group» №B841, на Міжнародному форумі технологій та обладнання для торгівлі «Індустрія Торгівлі 2020». «Gera Group» завжди працює виходячи з реальних потреб наших клієнтів, пропонуючи в результаті продукт найвищої якості та функціоналу.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Спікінґ зона форуму функціонуватиме з першого дня заходу. Участь в тематичних конференціях візьме також ТОП-менеджмент групи компаній «Gera-Group». Зокрема, в перший день, 22 вересня о 13.30, директор компанії «Гера» Павло Бакуменко презентуватиме доповідь на тему «РРО 2020». А 23 вересня об 11 годині, комерційний директор компанії «Гера-Сервіс» Сергій Петренко проведе smart-talk на тему «Як виграти серед конкурентів у 2021 році та отримати надприбуток?».

РОДЗИНКИ ПРОДУКЦІЇ НА СТЕНДІ «GERA GROUP»

POS термінал GEOS PRO S1501C

GEOS (Gera Ergonomic Original Solutions) – українська торгова марка POS обладнання, котра зарекомендувала себе брендом високої якості випускає свою продукцію з 2018 року. За цей час було презентовано моделі різних цінових категорій, що володіють відмінними технічними характеристиками. На виставці «Індустрія Торгівлі 2020» буде виставлено нову модель POS терміналу GEOS Pro S1501C у комплекті з десяти дюймовим монітором SM1001. В даному POS терміналі збережено характеристики, котрі встигли полюбитись нашим клієнтам за свою практичність та додано декілька важливих вдосконалень: збільшено роздільну здатність з 1368 x 768 до 1920 x 1089 пікселів. 10 дюймовий монітор SM1001. призначений для можливого відслідковування покупцями, проведених в магазині, транзакцій. Дані зміни дають змогу збільшити ергономіку всього наявного комплексу торгівельного POS обладнання, котре пропонує GEOS.

Ваги самообслуговування Mettler Toledo FreshBase

Лінійка вагів самообслуговування Mettler Toledo FreshBase являє собою поєднання концентрованого столітнього досвіду роботи у сфері високоточних вагових та новітніх смарт технологій. Інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс на основі сенсорного екрану і підтримка різних режимів зважування дозволяють використовувати ваги Mettler Toledo FreshBase на торговому прилавку, у відділі самообслуговування або на ділянці фасування продуктів. Неважливо чи це відділ супермаркету, гастроном на розі або ж м'ясна лавка – зважувальне обладнання Mettler Toledo в міцному корпусі забезпечить зручне та ефективне виконання операцій зважування при мінімальній затраті енергії.

Каса самообслуговування GEOS SCO-1

Наступною новинкою представленою на форумі буде каса самообслуговування GEOS SCO-1. Каси самообслуговування зайняли чільне місце серед рішень в продуктовому рітейлі як апарати здатні суттєво збільшити виручку торгової площі в "години пік", знизити витрати власника на персонал і суттєво підвищити лояльність покупців. Група компаній «Gera Group» вирішила продемонструвати своє бачення даних технологічних процесів і розробила власне універсальне рішення з технічними характеристиками та деталями якого, Ви матимете змогу ознайомитись на міжнародному форумі технології та обладнання для рітейлу "Індустрія торгівлі - 2020".

Термінал збору даних CipherLab RK25

Термінал збору даних CipherLab RK95 - чудовий варіант для сфер, в яких потрібно збирати або вводити великі обсяги даних. CipherLab RK95 з легкістю поєднує в собі високу продуктивність і компактні розміри в одному пристрої. Даний термінал оснащений фізичною клавіатурою, що є дуже зручним для тих хто звик вводити дані «наосліп». Буде зручний і співробітникам, які працюють у складних умовах на відкритому повітрі. Яскравий сенсорний дисплей, з діагоналлю 4 дюйми та панеллю мультитач, забезпечує високий рівень зчитування тексту при природному освітленні. RK25 відмінно підходить для інтенсивного використання. Замінний літій-полімерний акумулятор забезпечує 8 годин безперервної роботи від однієї зарядки, а промисловий клас захисту терміналу IP65, дозволяє витримувати падіння пристрою з висоти до 1,5 м.

Вище перечисленні моделі будуть презентовані на стенді «Gera Group» на виставці «Індустрія Торгівлі 2020» вперше на ринку українського рітейлу. Команда «Gera Group» сподівається на потужні та мотивуючі технічні дискусії під час інноваційного торгівельного ярмарку на форумі «Індустрія Торгівлі 2020» у ВЦ «КиївЕксоПлаза». Запрошуємо всіх бажаючих до стенду компанії «Gera Group» №B841.


Детальніше на ваші питання може відповісти

Ярослав Синиця — Маркетолог групи компаній «Gera Group»

Тел.: +38 (044) 536-18-59

Тел.: +38 (068) 243-63-07

Ел. пошта: y.synytsia@gera.com.ua

Компанія "Гера" вітає з Днем Незалежності України

24/08/2020

Шановні співвітчизники!

Від імені усього великого колективу компанії «Гера» щиро вітаємо Вас із визначним для нашого суспільства святом — Днем Незалежності України!

Зичимо Вам миру, здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

Миру кожній родині та всій Україні!

З Днем Незалежності!